1. května 2014

dubnové weby "za všechny prachy"

Ahoj všichni,


to, že to tady trošku flákám, je asi každýmu, kdo tu aspoň občas zavítá, jasný. Venku je čím dál častěji krásně,... znáte to. Ale o weby nepřijdete. Všechny, které tady dneska uvidíte, jsou zase hlavně e-shopy. Nabízí krásné věci, ale je pravda, že je potřeba si za ně trošku více připlatit, tojo. 


STYLOVÉ DĚTI <----- klik

tříchodové menu pro
africkou vesničku
(nařasené plavky, Le Petit Tom, 1649,-
No...co jako dodat. Stylovka pro nejmenší. Jako kožený tenisky za necelých patnáct stovek? Který mají zatím pouze v čísle 16? Opravdu velmi perspektivní velikost pro dítě (kdo neví, je to obutelný tak do půl roku :)) Spíš ne...ale proti gustu :)

Vlastně ve mně stylové-děti.cz vyvolávají rozporuplné pocity až od doby, co je začaly (naprosto cíleně samozřejmě) propagovat např.:MamaLifestyle a další mamikanály. Jeden týden byly všude a mně se to nějak zprotivilo. Každopádně je dobrý vědět, že můžem svým princezničkám koupit nařasené plavky, za které by se najedla jedna středně velká Africká vesnice.GIRAFA.CZ <------ klik
postýlka od narození do 6let, Moulin Roty, 7.499,- 
Jelikož už se někde v dáli rýsuje vidina Vájina pokojíku, vzala jsem útokem Pinterest a google vyhledávací okýnko, jako bych ho měla zařizovat zrovna zítra. Po zadání "design nábytek pro děti" jsem narazila na "žirafku". Originální kousky nábytku, doplňky a hračky hlavně v retro a vintage stylu. Židličku za dva tisíce jsem schopna si s klidným srdcem obhájit :) A mají i blog, kde se občas objeví nějaká ta inspirace nebo novinka v obchodě.

BELLAROSE.CZ <------ klik
Obchod roku 2012. A protože se i nám rýsuje vzdálená vidina krásné terasy, opět si frčím pinterest a tenhle "šop". Vintage, norskošvédskofinsko, retro. Bytové doplňky, dekorace, trochu z módy a spousta dalších věcí. Není jediná věc, která by se mi tam nelíbila. 4 a půl tisíce za přehoz bych asi nedala (si ušiju ne? :D), ale necelý 2 stovky za krásný drátěný koš, to jo! Aktuálně je v kategorii slev 621 položek a tam už se dá vybrat. (Pozn.: při osobním odběru v Brně si nejdřív nastudujte cestu, kterou vám popíšou v mailu. Navigace v tomto případě tak úplně nenaviguje :))

Máte nějaký podobný oblíbený e-shop nebo stránky, kde se inspirovat??? Ráda si rozšířím obzory...

S elektronikou se do postele nemá, já vím, ale poslední dobou mě prostě uspí jedině pinterest a představy, jak bude náš nový domov asi vypadat :)

Dobrou noc :)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)