Kousátka v akci / Theeting rings review

by - 11.11.13

Ahojte :)
 
Takhle při pondělku jsem se zamyslela nad tím, že podle mě má každej úchylku na určitej druh obchodu... Jdete kolem a musíte do něj nutně vlízt a něco hrozně "potřebnýho" koupit. Co se týče obchodů s oblečením, ty jsou samostatná kapitola, to třeba někdy příště, ale myslím spíš nakupování v obchodech se zbožím, které si můžete líp odůvodnit ;) Drogerie, papírnictví, domácí potřeby, květinářství, knihkupectví atd. Když jsem ještě byla studentka (chtěla jsem napsat pilná, ale nebudu hned v prvním odstavci lhát :) ujížděla jsem na nákupech v papírnictví. Teď jsem máma a místo zvýrazňovačů ujíždím na dětských věcech (krabičky a šňůrky na dudlíky, chrastítka, aktivní hračky, krémy, kosmetika obecně, kousátka,...)
 
A když už nakupuju takhle nerozvážně, třeba díky mému článku některá z vás ušetří a já budu mít aspoň dobrý pocit :) Tak jdeme na to...Tak zhruba měsíc zpátky to vypadalo, že Válence začnou růst zuby, tak jsem nechtěla nechat nic náhodě. Samozřejmě dodnes zuby nikde - klasika - kdybych nekoupila všechna ty kousátka a chladítka, už má nejmíň dva :) Je pravda, že jsem to ale taky spojila s tím, že začala chytat věci a tak aspoň trénuje ručky...

Sassy kousátka berušky (Malvík.cz, 88Kč, 3m+)
- půlcentimetru tenké plastové berušky se strukturovanýma tečkama, uvnitř tekutina, která po pobytu v lednici chladí bolavé dásně
- upřímně zbytečnost - Váju beruška moc nezajímá, asi se jí i špatně chytá, natož, aby si ji nacpala do pusy, co se týká barev, kontrastní je jen beruší hlava (čekala bych třeba i tečky) aby víc zaujala, ale čert to vem, co se týká chladícího efektu-zatím nemůžeme sloužit, ale to bude asi u všech těchto chladítek stejné.
 Suavinex first step (Malvík.cz, 95Kč, 0m+)
- asi 10centimetrová gumová věc s úchytem
- Suavinex má rozdělený tyhle kousátka na 3 kroky a "first step" se jim moc nepovedl. Jak označením 0+, tak i vzhledem. Na první pohled jednoduchý krásný design, ale miminko vůbec nezaujme. A co se týká váhy. Samozřejmě je to individuální, ale pro Váju bylo kousátko ve 3 měsících moc těžký na udržení. Teď má 4 měsíce pryč a myslím, že to tak odpovídá. Když už si ho ale nacpe do pusy, vystoupnutý bublinky jsou podle výrazu asi příjemné :)

 

MAM kousátko starter&clip (Tesco, 175Kč, 2m+)
- jakýsi chladící dvojzubec s úchytkou a v balení je i klip na připnutí k oblečení mimina
- MAM má kousátka taky rozdělený podle věku, tohle od 2 měsíců je už třetí v pořadí a je lehké a díky dvojzubci (s vystouplýma bublinama) se i líp trefuje do pusy. Je pravda, že cena je docela vysoká, ale přisuzuju to tomu klipu (nic by se ale nestalo,kdyby součástí nebyl ;))
 


Takže za nás vítěz dnešní "kousací trojice" je podle oblíbenosti MAM, ale lepší by byl za cenu bez klipu, first step cenu bych neřešila, ale podle mě nemá čím miminko zaujmout. A berušky to samé, ale mají na rozdíl od first stepu aspoň chladící funkci.Co se týká Valentinky jejím absolutním vítězem jsou zatím její ručičky - a když vezmeme v potaz poměr cena/výkon - tak myslím, že nejlepší varianta :)
 
Start do nového týdne máte doufám taky tak úspěšně za sebou jako my, tak ať to vydrží. Mějte se hezky...
 
You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)