Podzimní výbava / Baby must have in autumn

by - 9.11.13Včerejšek byl asi jeden z posledních krásných teplých dnů. To byl důvod vyrazit na procházku i s foťákem. Někdy si říkám, jestli nedělá lepší fotky spíš můj telefon, ale tak pro ten pocit a kouzlo okamžiku, znáte to...je to něco podobnýho, jako když si vezmete na čtení knížku nebo elektronickou čtečku...


Minulý týden, když jsme byly s Válenkou u našich, se mi nepodařilo odhadnout teplotu a i když bylo venku zataženo bylo asi 15 stupňů. Samozřejmě jako útlocitná prvomatka jsem ji navlíkla a když se potom v kočárku probudila, byla mokrá jak myš. I když jsem ji převlekla do suchých věcí skoro hned stejně se trochu nachladila. Chybama se člověk učí, ale naštěstí to odnesla jen kašlem a maličkou rýmou...může být rýma maličká? :) Takže mě to donutilo za A) zamyslet se nad tím, jak oblíkat mimino a za B) zásobit se na nadcházející podzimní nečas i u našich... Poprosila jsem babičku, aby se cestou z práce zastavila v lékárně pro odsávačku do nosíku. Tady jsou její úlovky, které už jste mimochodem mohly vidět i na instagramu...

1. odsávačka GAMA 29 Kč 2. odsávačka BABYNOVA 42 Kč 3. vodička PHYSIOMER 106 Kč
Odsávačka GAMA - nevím proč je levnější než ta s balonkem, ale pro nás je rozhodně lepší. Doma máme stejnou plus jednu na vysavač (ale tu jsme ještě nepoužily, takže nevím :)
Odsávačka BABYNOVA - dobrá do přebalovací tašky, jako nouzovka, podle mě je ten balonek hrozně nepraktický - zmáčknete, dáte do nosíku, vysajete a zase musíte vytáhnout a znovu zmáčknout - pro nás s vrtícími se dětmi dost nepohodlný a s tímhle bychom u toho strávily hodinu:)
Vodička Physiomer - mořská vodička na zvlhčení nosíku a na rozpouštění hlenů - doporučuju vytřít nosík před použitím odsávačky a i na noc - teď když  se začíná topit a je suchý vzduch, krásně zvlhčuje.
 

krabička PHYSIOMERU obsahuje 20 ampulí á 5ml


Takovou základní první pomoc máme teda už i u babičky a dědy a přidávám pár obrázků ze včerejší procházky. Jsem ráda, že ač jsme prakticky v centru, je tady i celkem zeleno :)

Tak ahoj

You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)