Skřítek Naschválníček + report z tohoto týdne

by - 16.11.13

Tuhle příhodu jsem chtěla napsat, hned jak se udála, ale byla jsem tak vytočená, že by se to nedalo publikovat.
Na pátek jsem měla dopředu vymyšlenou večeři podle Dity P., krkovičku na medu a její bramborový salát. Přeskočím cestu do obchodu, z obchodu, přípravu salátu, marinování masa, ...


Salát odpočíval v lednici, maso už se dvě hodiny peklo na 170°, tak jsem ho naposledy vyndala, zkontrolovala, odkryla a šoupla ještě na hoďku zpátky. Za chvilku jsem se šla podívat, otevřela jsem troubu a poté, co jsem počkala až se vyvalí hustý dým, jsem viděla, jak se na mě (nebo spíš mně) smějou čtyři úplně černočerné seškvařené podrážky. Bylo mi fakt do breku, protože chyběla už jenom necelá hodina a ty krásný fláky masa, které jsem tam dala, měly být luxusní a neměly se proměnit v uhelnej důl!
Každopádně v té době bylo na troubě nastaveno 250°. Nechápu. Ano, chápu, že při 250 stupních se z trouby stane tak trochu krematorium, ale nechápu, KDO to tam proboha nastavil?! Při větrání kuchyně a škrabání plechu jsem se chvilku zabývala i hledáním viníka a vsadím se, že ten podlej skřet Naschválník teď sedí někde za špajzkou a vesele se mi směje! Ale ještěže ho máme....v opačném případě bych to totiž musela připsat mojí nebetyčné blbosti a to bych opravdu nerada ;)

Každopádně už máme víkend a když se ohlídnu, tento týden byl docela fajn.
1. V C&A měli 25% na vše, což jsem ale zjistila,až jsem tam vlezla pro dětský ponožky....no nechala jsem tam tisícovku. 
C&A, zimní kombinézka 600,- 
2. Koupili jsme kolotoč ;) o tom jste četly ve čtvrtek...
nový kolotoč ve čtvrtečním
 "baby must have" - TADY
3. Proti krupici tento týden Vája už tak neprotestovala, ne tak proti mrkvičce.
4. Pokouší se sedat, ale řekla bych, že by ještě neměla, takže ji zatím nenechávam...ale musím zjistit jak to je!
5. Ve čtvrtek jsem objednala z mého oblíbeného e-shopu šampón a krém Suavinex, tak už se těším, až vám sem napíšu recenzi.
6. Kdo sleduje náš instagram, tak ví, že jedeme Movember!
7. A taky se na instagramu objevila fotka z Valinčina prvního profifocení z října, takže o tom bude taky brzo článek a hlavně super dárky na Vánoce ;))


Movember 2013
První focení ve 3 měsících


Dneska odpoledne se chystáme na jedny rodinné narozeniny, takže mám ještě co dělat, abych stihla projít koupelnou (tady je to minimálně na hodinu a půl) a kuchyní (k tomu nebohýmu salátu,co tam zbyl, prostě musím udělat aspoň řízky). Tím pádem se loučím a přeju vám hezký víkend ;)

Takže se mějte
Papa ;)

You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)