Co mám ve své přebalovací tašce?/ What's in my diaper bag?

by - 5.12.13

Zdravím :)
Je čtvrtek večer a konečně tu dneska pro vás mám tu slibovanou klasiku většiny blogů a youtube kanálů, které píšou a natáčí mámy. Mě třeba osobně pár takových videí inspirovalo, když jsem byla těhotná. A samozřejmě...obsah tašky si časem přizpůsobí každá sama podle věku svého mimina a jeho potřeb (třeba jestli je kojeno nebo ne). 

Miluju kabelky, hlavně takové ty obrovské, žádná kapsa - jeden velký prostor, kam zalovíte a třeba napopáté při troše štěstí najdete, co hledáte :) Kabelek si s Valentinkou moc neužiju, tak jsem tu na kočárek chtěla aspoň na podobný způsob. Jak jsem později, díky naší první tašce zjistila, "luxus" dlouhého pátrání v útrobách tašky si prostě nemůžeme dovolit :) 
Tuhle druhou v pořadí, která je dneska v hlavní roli, jsem objevila v Bráně k dětem na Josefské úplnou náhodou. Zabloudila jsem tam, když jsem čekala ve městě na kámošku (díky Ninuš :)). Když jsem uviděla kombinaci růžové, černé a bílých puntíků, věděla jsem, že pokud bude mít vevnitř kapsy, je jasná. A možná taky proto, že se nám úplnou náhodou hodí do sestavy.
Tašky šije nějaká paní - podle štítku je tam vyšito, pokud to správně vidím, MONU, ale víc jsem se nedozvěděla (možná proto, že jsem se neptala :)) Ale pokud budete mít tašku od ní, tak stejnou prý nepotkáte. Jediná menší nevýhoda je, že je látková a při větším lijáku asi promokne. Stála necelých 1300,- a opravdu plní účel.


A co tam teda všechno máme?
peněženka a telefon...

2-4 plenky (Pampers), přebalovací podložka (BabyLove), vlhčené ubrousky (Huggies)...1-2 látkové plenky (T-Tomi - opět díky Ninuš:)), nějaká hračka...
taštička (HM), vzorek krémů na zadeček (Rybilka Neo, Sudocrem), odsavačka do nosíku, antibakteriální gel na ruce (DM) a náhradní dudlík v krabičce (DM)...
sáček s náhradním oblečením; svetr se sovou a overálek s ptáčkama (F&F), bodyčka (Lidl-Lupilu), tepláčky (C&A); sáček je super - je od nějakého oblečení z F&Fka a většinou do něho rovnou "zazipuju" mokré oblečení...


...a v přední vnější kapse na magnet mám diář a Valentinčin očkovací průkaz.


Dvě věci jsem ale u posledního focení neměla přímo v tašce, takže jsem na ně zapomněla, ale předpokládám, že si asi klíče a deštník dokážete představit a do své tašky si je dáte, ať už vám to někdo poradí nebo ne :)

Hezký mikulášský večer.


You May Also Like

2 komentů

 1. A ty bodyčka opravdu prodávají v Lidlu? Já teda sleduju aktuální letáky a pro děcka tam nic moc nebylo. Spíš až teda pro starší.

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravím vás :)
  Konkrétně bodyčko v tomhle článku je 5 let staré, tak jak samotný článek :)
  ale já myslím, že v Lidlu pořád prodávají pro miminka bodyčka, i dupačky a tak. Nemají je třeba v každým letáku, ale určitěje mívají :)
  <3

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)