mimipotřeby 4.díl - HRACÍ PODLOŽKA/ baby must have 4th part - BABY PLAYMAT

by - 12.12.13

Learningtoys.cz (zdroj)


Jupííí. Kdo se těšil? Jáááá. Minulej týden tady přistála naše přebalovací taška, ale polemizovat o tom, jestli je to mimipotřeba asi nebudem, ne? Dneska mám pro vás ale dobrou zprávu, je opět další čtvrtek a tentokrát si vezmem pod drobnohled další z věcí, kterou jsme koupili ještě dřív, než jsme věděli, jak bude její budoucí majitelka vypadat :) Vybrala jsem si ji jednou v Tescu asi za 800,-, když měli zlevněný Lamaze hračky a dostali jsme ji potom od babičky s dědou.
pro úplnost přidávám logo (zdroj). toto není placená reklama :)

Hrací podložka pyramida - Lamaze (podle Heureky 1290, -2.199,-)Můžete ji různě složit/rozložit do 4 podob. Tím pádem jakoby roste s dítětem. Součástí je hrazdička se závěsnými hračkami. Můžete je používat taky bez těch plastových koleček, jako normální hračky a některé z nich mají na sobě ještě suchý zip (ten neškrábavý) abyste je mohli přichytnout různě na podložku. Každá hračka má nějaké další překvápko - klasika - holčička zvoní, chlapeček píská, kočička šustí... 


A sluníčko (teda prý je to kytička) hraje 3 melodie, buď pořád dokola než to vypnete a nebo si přepnutím nastavíte hraní jen na dotyk, takže hraje jen při dotyku nebo pohnutí. Každopádně mně přijde sluníčko až moc hysterické. Do toho vyhrávání ještě totiž bliká agresivním červeným světlem, které jsem se večer pokusila zachytit na fotce, ale bohužel to není vůbec vidět. Prostě epyleptické sluníčko :) Nic to ale nemění na tom, že ho Valentinka stejně miluje. Celkově je podložka hrozně moc variabilní. Andula s Lojzou (musela jsem náš Lamaze pár i pojmenovat) se nám střídají na kočárku a v postýlce. Sluníčko máme nad postýlkou v obýváku a na hrazdičku věším někdy i jiné oblíbené hračky nebo kousátka.


Epyleptické sluníčko (bohužel červené světlo vyrušilo červené světýlko z foťáku, takže to není dobře vidět.


Všechno je z omyvatelného/otíratelného materiálu - kvalitní šusťák bych to nazvala a hračky jsou super barevné a kontrastní. Všechny obrázky a postavičky mají velké černobílé oči a různobarevný oděv. Nevím, čím jsou vycpané, ale jsou lehoučké do ruky už pro ty nejmenší miminka, které chňapají. Lamaze tohle prostě umí no :)


Alois a Andula :)

Ortel:
Jediný otřes je takový ten nerozbitný plast, co se tváří jako zrcátko (je na první fotce vlevo). Je celý zkroucený a člověk, když se do toho podívá, si připadá jak na Petříně v bludišti. Jinak se tady pozastavím už jenom nad cenou. Je to holt vyšší level a já bych ji za dva tisíce určitě nekoupila. Ale protože jsem žádnou jinou už potom nehledala, tak ani moc nevím, jak se cenově pohybují ostatní podložky tohodle typu. Každopádně za cca 800,- je zlatá.

Zpátky do minulosti:
Já bych ji určitě pořídila znovu. I díky té pořizovací ceně je pro mě bezkonkurenční. Od Lamaze jsme dostali darem víc věcí a jak se říká to o tom koňovi a zubech, tak tady i když se Lamaze na zuby podíváme, tak se nemusíme vůbec bát...je to jednoduše hodně barevná kvalita :)

Bonus: Kdyby se někomu moooc líbila a chtěl ještě nadělovat pod stromeček, tak dneska jsem dávala fotku na instagram, protože jsem ji shodou okolností objevila v Tescu za 999,-.


Tak se mějte a pro příště vyberu něco víc kontroverznějšího, ať tady nemáme pořád jenom samý chválení :)
Ahoj


You May Also Like

1 komentů

  1. Hrací deka je super věc. Určitě to všem maminkám doporučuji. Dcera si na ní hrozně vyhrála. Koupili jsme tuto: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-pro-nejmensi/hraci-podlozky/hraci-podlozka-panda a hrála si s ní ještě když lezla, tak si tam vždy dolezla a hrála si.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)