SuperMom Tag

by - 10.12.13

zdroj: wmdsfmag.com
Hezký úterní večer,
SuperMom tag je takový lidově bleskový výslech a je hodně oblíbený na cizích youtube kanálech a blozích. Já to beru hlavně jako předvánoční oddych od dlouhých článků. Otázka je, jestli oddych pro mě nebo pro vás... :) Tákže začínáme...


1. Kolik máš dětí? A kolik jim je let?
Mám holčičku, zatím jednu :) a o Vánocích jí bude přesně 6 měsíců.

2. Přijde ti, že každý den zvládáš mít všechno hotovo (úklid, mimino, prádlo,...)?
No jasně...,že ne!

3. Kdy si uděláš čas na sprchu? Ve dne/v noci?
Jak kdy, třeba v 1 v noci (i když to musím dýl čekat na teplou), ale klidně i ráno, když vstanu dřív než Vája.

4. Maluješ se každý den? (Doslova: Děláš si každý den make-up?)
Kompletní make-up každý den nenosím. Půl týdne mi to vyjde na BBčko, korektor, řasenku a tvářenku. A půl týdne mi to nevyjde :)

5. Upravuješ si vlasy každý den nebo to řešíš culíkem?
Mám velmi chytrého kadeřníka (jestli to někdy budeš číst, tak ahoj Peťo!), který mi na začátku těhotenství řekl: "Víš, co? Necháme to postupně dorůst, ať to pak můžeš kdykoliv stáhnout a je to." Takže asi tak :)

6. Kdy si najdeš čas na make-up a vlasy? Když děti spí nebo jsou vzhůru?
Když spí, nějak mi přijde blbý trávit hodinu v koupelně a mít v postýlce vybředěný dítě :)

7. Cvičíš a kdy?
Doma necvičím. Ale začaly jsme chodit každý úterý (byly jsme zatím jednou :D) na cvičení po porodu - rozuměj - cvičení mamin, kde si můžou vzít svoje mimina s sebou a ony leží na podložce vedle nich a nebo je používají jako "závaží" při cvičení :)

8. Jaký je tvůj uklízecí plán? Uklízíš každý den?
Nemám plány na nic. Většinou se tím akorát vystresuju, že něco nemám, nestíhám, nedělám,... Každý den? Snažím se dát roztahaný věci na své místo (nenazvala bych to úklidem), ani zapnout pračku bych nenazvala úklidem a takový ten ruční vysavač při potřebě přes den občas zapnu. Ale rozhodně každej den nevysávám celej byt, nevytírám, neutírám prach, nečistím záchod ani koupelnu. Nevím jak to správně uchopit tuhle otázku :)

9. Máš někdy po krk všech mateřských povinností?
Ne. Mateřských povinností ne. Přemýšlím, ale... ono totiž jedno nechodící, zatím nelezoucí dítě v bytě 2+1 zas tolik práce nedá a binec taky neudělá, takže zatím rozhodně ne :)

10. Jak často máš čas sama pro sebe a jak relaxuješ? 
Se asi nepočítá být hodinu v jiné místnosti než je tatínek s dítětem, že? :D Já relaxuju večer, když Valinka spí a muž není doma, což je docela často, protože některý dny pracuje do rána. Tak mi ani nepřijde, že bych neměla někdy čas sama pro sebe. A relaxuju u televize nebo čtu knížky, na internetu články, blogy, novinky,... I chození s kočárkem je pro mě relax (obzvlášť, když jdeme s Ninuš a máme debatní kroužek :))


Takže tohle byla moje rychlovka a já označuju moje dva "psací a kecací" vzory (o kterých se tady určitě ještě dočtete) blogerku Janču z Milionové mámy a youtuberku Terku z Mamalifestyle. Takže časem se u nich tenhle tag nejspíš taky objeví. Ale i bez tagu stojí určitě za to k nim mrknout. Každopádně pokud chcete, Supermom TAG určitě natočte nebo napište i vy ostatní a pochlubte se mi odkazem dole v komentech. Jsem hrozně zvědavá baba totiž :)

Mějte se hezky 

You May Also Like

1 komentů

  1. Já relaxuju jednou za měsíc. Manžel si vezme dceru a já mám celý den pro sebe. Vždy si to hrozně užiju. Naplánuju si manikúru, zajdu si na kafe, na procházku a samozřejmě nemůže chybět to nejlepší, což jsou pro mě Thajské masáže .

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)