mimipotřeby 6.díl RUKÁVNÍK/baby must have - HAND MUFF

by - 16.1.14

Tohle jsem původně vůbec nechtěla zařadit do "must have". Za prvé proto, že to je věc, před jejíž koupí opravdu nemusíme dlouze filozofovat. Každá víme, jak vypadá, na co je, kde se prodává a potom už odpověď na otázku, zda ho chci používat nebo mi stačí rukavice, asi nebude tak složitá. A za druhé taky proto, že v tomhle případě prostě nemáte co zkazit.

rukávník vcelku - Emitex.cz
Rukávník má jedinou pidivýhodu. Když chcete šáhnout na dítě v kočárku, pro rohlík v obchodě nebo pro telefon do tašky...jste prostě minus tři úkony. 1.sundat rukavice, 2. někam je odložit a 3. zase si je oblíct. Koneckonců šáhnout na dítě, pro rohlík a pro telefon můžete i v rukavicích že jo, ale když prostě existuje další zbytečnost, za kterou můžeme utratit ty miliony, které dostáváme všechny měsíčně od státu, tak proč ji nevyzkoušet, že? U mě si můžete být celkem jisté, že se mi ani sebevětší kravina rozhodně obloukem nevyhne, takže o recenze nebude nikdy nouze.

Jedna věc, co byste se měli rozhodnout, než ho koupíte, tady přece jenom je. Jestli budete chtít něco takovýho i později na golfáč s dvěma rukojeťmi. Pokud ano, předpokládám, že netřeba doporučovat koupi buď dvou samostatných "rukavic" a nebo rukávník vcelku, který se dá potom zipem rozdělit na dvě části. Pokud víte, že budete mít vždy jednu rukojeť - stačí vám jeden rukávník vcelku. Logicky :) Na trhu se přece jen objevuje pár různých variant. A proto jsem se taky nakonec rozhodla ukázat vám ten náš, abyste věděli, jak vypadá ten za třistapade a proč nestojí dvě stovky, jako většina. A navíc tu pořádnou zimu máme podle mě (bohužel) ještě před sebou, takže to je ještě k věci :)

Rukávník DUO 2v1 DELUXE - černý od Emitexu

cena 378,- (oba obrázky emitex.cz)
detail ornamentů
Prvním důvodem, proč je o stopade dražší než ostatní, je slovíčko "delux" v jeho názvu. Těm bystrým z vás jistě neušlo. Pravidlo dne: Všechno, co má v názvu deluxe, je uplně stejně nedelux, jako to ostatní, akorát je to dražší. Druhým důvodem, je to, že se dá rozdělit na dva menší rukávníčky (kvůli golfkám, jak už jsem psala výš). A třetím důvodem jsou ornamenty, které zdobí vnější část. Není to výšivka ani potisk, spíš mi to přijde, jak vyražené do látky. Vnější část je ze stoprocentního voděodolného polyamidu a vnitřek je ze stoprocentního fleecu. Pokud žijete na Aljašce nebo tak, připlaťte si pětistovku a pořiďte si rukávník s kožešinou.

Ortel:
Paní ve Funbaby v Modřicích, se mnou byla "raz dva" hotová. Přivedla mě k regálu, vrazila mi tenhle (protože jsem chtěla černý) a já si ho prostě vzala. Měla bych zapracovat na vyptávání se a srovnávání. Ale líbil se mi a Valentina mi spala v autě, tak jsem to nezdržovala. Kdybych měla víc času, asi si vezmu ten obyčejnej.

Zpátky do minulosti:
Rukávník ano, ten náš je hezký, úplně zásadně mi nikde těch 150,- nechybí, takže nelituju. A koupila bych ho znovu. Ve Funbaby stál 330,-? Nějak tak. Jestli tenhle nebo obyč černej, to by opět záleželo na šikovnosti paní v obchodě :)

Tady jsem vám chtěla ukázat komplet naši zimní úpravu kočárku, ale bohužel tam ještě rukávník není. Tak aspoň bez. Ven z kočárku trčí ohrnutý fusak-kožíšek, na který nebudu psát recenzi, protože je ještě po mě, takže byste se toho moc nedozvěděli :)

You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)