Povánoční review

by - 4.1.14

takhle krásně to 
opravdu vypadá
(suavinex.cz)
Ahoj odpočaté a odpočatí :)
V prvé řadě jsem si uvědomila, že jsem to tady nějak opomenula s PFkem nebo aspoň přáním hezkých Vánoc. Teď už teda jenom doufám, že jste si všichni užili svátky a vykročili jste tou správnou nohou do "čtrnáctky". Protože naše malá rodinka si svátky užila. Z wishlistu jsme s Vájou dostaly úplně všechno, pár věcí akorát v trochu jiné modifikaci. Místo bot na cvičení jsem dostala tričko a mikinu, místo skříně čtvero papírových krabic z Ikei, místo kalhot a čepice poukázku do Peeku, ohřívačku jsem tam beztak dala jen, abych zaplácla místo a fenečku od Fišrů Valince koupíme asi až na první narozeniny. I Silvestra jsme si užili. I když na nás teda v Albertu nevyšel pařížák :) 
soutěžní "dudufotka"
Valentinka dostala jinak opravdu dost dárků , na to, že o Vánocích oslavila teprv půl roku (děkujeme ježíškové!). Někdy si říkám, že bysme s tím potom mohli zásobit nějaký dětský domov nebo Klokánek nebo tak něco. Nevíte jak to chodí? Berou i použité hračky? Jeden dárek vám ale dneska ukážu. Valentinka ho dostala za "účast" v soutěži. Záměrně neříkám, že ho vyhrála, protože vyhrály všechny děti, potažmo fotky, které byly do soutěže přihlášeny.


jupí!!!
Ještě před Vánoci na Facebooku vyhlásila moje oblíbená značka dětských potřeb Suavinex soutěž, kam jsem poslala fotku Valentinky s dudlíkem od nich a dál jsem to nějak neřešila. Měli vyhodnotit nejhezčí fotky a následně je ocenit buď cestovní sadou na jídlo a nebo celým jídelním setem na učení. Většinou u těchto typů soutěží přemýšlím, jak je vyhodnocují, protože všechna miminka, která soutěžila byla roztomilá. Nakonec nikdo nic nevyhodnocoval, protože se sešlo tak málo fotek, že poslali balíček každému. Prostě štěstí! Nádobíčko od nich se mi líbilo bez výjimky a už jsem dřív přemýšlela, že něco podobnýho v budoucnu pořídíme. PPLka zvonila 23.prosince a já jsem rozbalila balík s celou jídelní sadou! O hodnotu vůbec nešlo, ale pro informaci napíšu, že kdybyste si ji chtěli koupit stojí 650 korun. Paní manažerka od Suavinexu my "výhru" oznámila už dřív emailem, ale i tak jsem se radovala, jak malá. Takže to je první Valentinčin dárek, z kterého jsem samozřejmě měla největší radost já :)

Oficiální název je Nádobí na učení a sada obsahuje: protiskluzovou fialovou podložku, oranžový talířek, hnědou misku, růžový hrníček a fialovou lžičku. Všechno je z nerozbitného materiálu, zdraví nezávadného, samozřejmost je "myčkování" a "mikrovlnkování". Všechno krásně ladí a všechno "funguje" jak má kromě lžičky. Ta nabírácí část je hodně zahnutá a hluboká, takže se z ní špatně vyjídá. Tvar je krásný, ale na lžičku pro děti, které se mají později naučit sami nabírat a dávat do pusinky je to nešťastná volba.

Tady uprostřed je namalovaná ona lžička. Přesně takový ten tvar je. A z toho zobáčku třeba kaši do pusinky opravdu špatně vylijete, natož aby si ji dítě snědlo se lžičky samo :)
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem ve svým slavným wishlistu měla kdeco, ale zdraví ne. Neříkám to proto, že jsem teď zdrcená nějakou zmutovanou rýmičkou (to se občas stává,že?), ale proto, že jsem v takových podivných případech pověrčivá. Takže jsem měla strach, že když jsem nezapomněla na lásku, tak aby se nám to zdraví nepomstilo. Chci tím prostě jenom říct, že zdraví je nejdůležitější a je tak nějak automatické, že si ho všichni přejeme, ale zapomínat říkat to nahlas, bychom neměli :)

Předsevzetí si nedávám, takže článek je u konce.
Mějte se krásně :)You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)