8 měsíců

by - 25.2.14

Valentinka má za sebou 8. měsíc a logicky načíná devátý. O nějakých akcích, co děláme s Vájou, jsem psala v reportu posledních dní, takže jediný, co bych dodala je, že miluje (jako asi všechny děti) můj počítač. A protože děda jí dovolil u něho dělat "bác bác" na klávesnici, tak to samozřejmě zkouší i doma. Odneslo to "emko". Spíš mi přijde, že je z něho teď dotykové, protože po zmáčknutí se nehne ani o milimetr. Ale to rozchodí.
Zajímavý, jak začíná vnímat, když ji chová někdo jiný než my dva s D. Když nemá náladu, nahodí rohlík a začne vzlykat i se slzičkama. Snažíme se ji zvykat, ale přes koleno to lámat zatím nebudem. A malý update o plavání - Vájoš už se potopil.

Valentinčina osmiměsíční "anamnéza":

asi tak (zdroj)
ZUBY: pořád 2 spodní

CO UMÍ: v plavču už potápíme hlavu, péruje na kolínkách, občas se omylem poposune směrem vpřed, sedá si na bok, umí se napít z hrníčku s pítkem (konečně!!!), někdy napodobuje pohyb rukou ve stylu "pápá", syčí a prdí pusou, když je na čtyřech zvedá zadek (takže jí říkám jogínka nebo asána :D)

CO POVÍDÁ: momentálně raději piští než "povídá", ale přidává mememe a mamama

...a o tom mluvím :)
CO JÍ: přidali jsme hrušku, brambor, hrášek, kuřecí, krůtí a králičí maso a čaj na zapití, ale maminčino mlíčko je pořád nejvíc v kurzu (hlavně v noci)

MILUJE: když se chechtáme, když se jí prdí pusou do pupíku, telefony, tablet, počítač, dědu a babi

NESNÁŠÍ: když ji pořád muckám a pusinkuju, když se jí nevěnuje tolik pozornosti, kolik by si asi představovala nebo co (achjo :))


Tak vám přeju krásný den :)


You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)