Hračky 6m+ Clemmy Kostky / Toys for toddlers - Clemmy Cubes

by - 18.3.14

Clemmy 20 kostek
OD Tesco 379,-
Už dlouho jsem přemýšlela o nějaké stavebnici nebo kostkách. Hraček máme spoustu hlavně, co jsme zdědili, ale kostky žádný. 
Když se nás ale přitelův taťka zeptal, co budeme chtít pro malou k narozeninám, trochu jsem se pustila do hledání.
Mimo jiné věci (Duplo, odrážedla, ...) jsem narazila i na tuhle "stavebnici" pro nejmenší. Bylo mi jasné, že Valentinka ještě nebude spojovat kostky dohromady, ale chtěla jsem prostě něco aspoň na ten komín :).

Clemmy od firmy Clementoni jsou kostky z pevné gumy, která je dost měkká na to, aby se o ně dětičky nezranily, ale zároveň dost pevná na to, aby do sebe kostky pěkně zapadly a držely. Jsou omyvatelné, jemně voní a většina sad je vhodná už od 6 měsíců.

Nikdy jsem o Clemmy kostkách neslyšela, ale když jsem zapátrala, zjistila jsem, že se prodává více variant, které si můžete prohlídnout třeba tady.

Přemýšlela jsem, kterou vybrat a nakonec jsem vzala univerzální kyblík/dózu, kde víko je zároveň i podložka pro skládání. Sada obsahuje 6 dvojitých a 14 jednoduchých různobarevných gumových nezávadných kostiček.
zdroj

PLUSY: 
- když na nějakou šlápnete - nebolí to :)
- batole se nezraní, když s nima háže nebo na ně spadne/sedne
- jdou dokupovat minisady s postavičkou (viz obrázek vlevo)

MÍNUSY:
- cena: v Tescu jsem je koupila za 379,- a ani ostatní sady nejsou nejlevnější
- využití: myslím si, že v pozdějším věku (neodhadnu kdy:)) už Váju asi moc bavit nebudou, narozdíl od Dupla třeba.První dojem byl super, Váju nejvíc zaujal samotný kyblík, do kterýho dlouho bušila. Potom začala postupně vytahovat celý obsah a do každé kostky si pro jistotu kousla, asi aby si je označkovala :) 


A jaké kostky/stavebnice jsou nebo byly oblíbené u vašich dětí? 
 Hezký den :)

You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)