Nákup na proděti.cz

by - 10.3.14

Ahoj všem,
Balík přifrčel PPLkou (zdarma při nákupu nad 1000,-) a ikdyž jsem to nikdy
nevyužila, je hrozně fajn, že přidávají rovnou nálepku Odpovědní zásilka pro

případné vrácení zboží. V dnešní době je to takové profesionální a fér.

tak jsem si říkala, jestli to nebude vypadat, že se chlubím tím, co jsem všechno ne/koupila (ikdyž ono to zas takový terno není), ale málem jsem zapomněla, k čemu jsem původně tenhle blog vytvořila. Všechno, co bude stát za jakoukoliv zmínku jsem si řekla, že vám tady ukážu. Může to být pro někoho inspirace, pro někoho srovnání s tím, co třeba pořídit chce nebo už má doma, někdo se rád jen tak podívá, co druhý koupil a kde (tohle totiž mě hrozně baví u jiných blogů nebo kanálů). Všechno, co jsem si objednala jsem si taky ráda zaplatila, takže to jenom tak pro pořádek :)


Proděti.cz asi nemusím představovat, podle mě málokterá z maminek tyto stránky nezná. V každém případě jsem něco málo řekla už i v článku tady, takže si teď můžeme rovnou prohlídnout, co jsem ukořistila.

Co se týká županů, vím, že je spousta maminek používá doma, ale mě to doma přijde nějaký zbytečný. Vykoupu, osuším, namažu, obleču do pyžamka, nakrmím a jde se spát (takhle hladce to probíhalo zatím asi jenom jednou :D). Nevím, mezi kterými úkony se župánek doma používá jestli mezi vykoupu a vysuším nebo obleču a nakrmím, ale schválně jsem zkusila použít obě varianty, protože je to stylový :) a taky abych zjistila, jestli to nebude náhodou fajn. Ne nebylo - spíš mě to nějak zdržovalo. Takže doma župan ne. Tímto jsem chtěla krátce začít příběh o tom, proč jsem sháněla župan pro Váju. A proč vlastně vznikl tenhle nákup.

Červená mikina s holčičkou 299,- a růžový župánek s nohavicemi 429,-
Prostě proto, že jsme začaly chodit plavat a tam se to hodí, než se osprchuju a osuším já, je to celkem dlouhá doba a narvat mokrou(drhnoucí) Váju na tu chvíli do županu mi za to stojí. Je pravda, že tenhle růžový vypadá neprakticky, protože narozdíl od normálního županu rvete drhnoucí dítě i do nohavic, ale je krásný a příjemný a zas taková hrůza to není.
Červenou mikču s holčičkou a 3D "vláskama" jsem tam viděla už několikrát a tentokrát jsem ji prostě nemohla ušetřit :) je od 12m - takže ji budeme mít až na chladnější letní večery. O to víc se na ni těšíme.
Pískací osuška s žínkou 279,-
S plaváním je spojena i další nezbytnost - osuška. Můj subjektivní názor je ten, že mimino by sneslo i "nemimi" osušku. (Vím, že dost často zmiňuju tu sušičku, ale já jsem její výhody poznala až teď ve svých pětadvaceti a jsem úplně odvařená z toho, jak je i obyč starý ručník měkký :)) Logicky jsem chtěla, aby i tato nová osuška s kapuckou byla měkkoučká, jenže to jsem nevěděla, že v kapucce je pískátko a sušit se nemůže. Tak jsem se rozhodla, že z pískací osušky udělám nepískací. Za to ale měkkou :) Je obrovská a byla k ní i žínka, na které ale není nic zvláštního jen to, že jsem ji zapomněla vyfotit.

Další super kampaň byla od Sistemy. Značka, která dělá různé boxy na svačinky, hrníčky, lahve na pití atd. Myslela jsem si původně, že se u nás nikde neprodává, protože jsem ji doteď nikde nepotkala, ale něco málo jsem objevila minulý týden v Tescu-extra (Avion). Spíš ale takový základ. Tu růžovou krabičku s lahvičkou úplně vidím v létě na koupáku a tu modrou používáme už i teď na příkrm, banán a křupky (třeba). A z učícího hrnečku to sice teče jako blázen, ale možná proto se z něj Vája naučila tak rychle pít, protože by se asi jinak utopila. Díky tomu už z podobných pítek nemá problém se napít. Mám ráda funkční a hezké věci v jednom. Kampaň už skončila, ale všechny tři věci Sistema ještě pořád najdete tady ve skladovkách. Mikču, osušku ani župan už jsem bohužel nenašla.


Mám Proděti ráda hlavně proto, že tam mají značky a zboží, které se u nás sehnat nedají a nebo jo, ale dost těžko. Úplně první můj nákup byla plyšová krysa Ratos od Deglingosu. Když jsem byla před 5 lety na Rhodose jako animátorka, měl tam jeden chlapeček právě tuhle hračku a já jsem si řekla, že až budu jednou mít mimino já, tak mu taky takovou pořídím. A byl to boj ji najít. Deglingos se prodává třeba na Malvíkovi, ale tuhle velkou neměli nikde. Až tady. A za 50%. No nekupte to! 
tři z rodiny Deglingos: Krysa Ratos, Vlk BigBos a Medvěd Brumlos (zdroj)
Tak to byla moje zkušenost s Proděti.cz. Pokud chcete mrkněte tam, klidně jen pro inspiraci. Mají tam opravdu krásné věci. Už jsem se tam zase dívala a ode dneška začala třeba kampaň s krásným povlečením. A pokud chcete vědět, jak takový nákupní klub funguje, kolik stojí doprava, jak se dá platit a další užitečné věci, tak čtěte tady.

Nakupování ZDAR!
PS.: Jooo a vlastně jsme k nákupu dostali ještě sněžný kluzák :)

You May Also Like

2 komentů

  1. Taky jsem tam nedávno poprvé nakoupila. Narazila jsem dokonce na https://slevovykupon.net/d/100-kc-sleva-na-objednavku-z-eshopuprodeti-cz/ stokorunovou slevu, takže jsem měla hned první objednávku o něco levnější, což mě strašně moc potěšilo.

    OdpovědětVymazat
  2. Jéé, ten eshop mám moc ráda a často tam dětem nakupuji. Dokonce se mi před minulou objednávkou podařilo najít na webu http://kuponozdroj.cz/ slevový kupon, díky kterému jsem ušetřila 300 korun :-)

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)