DIY - "uklízečka"

by - 18.4.14

Když jsem dávala na insta fotku s předzvěstí dalšího DIY článku, pojmenovala jsem náš další výtvor jako spartakiádní čelenku. A nějak mi to pořád nesedělo. Až když jsem pozorovala Váju, jak jí sluší, napadlo mě, že vypadá jako uklízečka :D

Takže další jednoduchý návod a tentokrát v hlavní roli s čelenkou. Slibuju, že další dětský DIY-článek bude UNISEX. Fakt! Každopádně nic světobornýho to ani tentokrát není. Spíš jsem si říkala, že to sem ani nemusím dávat, vždyť to každýho napadne, ale třeba ne a třeba se někdo inspiruje.

Podle fotek je jasně vidět, že to zvládnu i já = zvládne to každý.

Budeme potřebovat:
 • nepotřebné triko
 • nůžky
 • papír, a krejčovskou křídu (kecám - už vidím, jak si kvůli obkreslení jednoho proužku papíru, poběžíte kupovat krejčovskou křídu :) 
 • šicí stroj
Šablona = polovina obvodu hlavy + asi 7 cm navíc. Hned od kraje ji 2x obkreslíme na tričko a obstřihneme. (Jediné, na co si dejte pozor, je to, abyste si nechali aspoň těch 7cm na uzlík, já jsem si klasicky nechala míň a proto má V. uzlík fakt hodně utáhnutý a i tak je maličký :))


  Oba pruhy látky rozložíme, položíme lícovými stranami na sebe a sešijeme. (Nejste jistě tak tupí, jako já, ale kdyby něco, nechte si pár centimetrů nesešitých - musí se to potom totiž ještě obrátit - to je co? :D)
   Po obrácení sešijeme volný kousíček, svážeme a máme hotovo.

   Doufám, že vás tyhle články baví, protože mě moc :) Ale teď už dám zase na nějakou dobu s "DIY" pokoj a napíšu třeba něco "normálního". 

   Hezký víkend :)

   You May Also Like

   0 komentů

   Za všechny komentáře moc děkujeme :)