Galaxie Zlín - rodinný zábavní park

by - 15.4.14

Zdravím vás,

dneska mám pro vás trochu netradiční věc. Chci vám ukázat jedno zábavní centrum, které jsme s Vájou navštívily v půlce března. Ne nejsem blázen. Vím, že zábavní parky tohoto typu jsou smysluplné až pro starší děti, přinejmenším aspoň pro ty, co už chodí...
Když jsem ale telefonovala mamce, že s Vájou přijedeme aspoň na dva dny, mrzelo ji, že si nemůže vzít v práci (v mateřské školce) dovolenou, protože jedou s dětmi do Galaxie do Zlína. Ale prý můžeme jet s nima, když budeme chtít. Ze začátku mě to nějak nenadchlo, protože taky co v zábavním parku s 9 měsíčním miminem, ale nakonec jsem si řekla, že se aspoň podívám, jak to v takových zábavních centrech chodí, protože vzhledem ke klasickému typu matky, za který se považuju, předpokládám, že si někdy v budoucnu takové zařízení určitě nenecháme ujít, stejně jako televizi, sladkosti atd. :)

Galaxie ve Zlíně je zábavní park pro rodiny s dětmi a dalšími pobočkami (kdo zná) je brněnské Bongo a hradecké Tongo :) Co jsem se dívala na zlínské ceny, tak je to celkem drahá zábavička, ale to se dá asi čekat. Celý ceník najdete zde, ale například:
dospělý + dítě (2 roky a víc) + celý všední den = 268 ,-
nebo
2 dospělí + 2 děti (2 roky a víc) + víkend = 599,-

Když jsem viděla ty malé předškoláčky, jak uříceně lítají z jedné atrakce na druhou, aby toho za 3 hodiny stihli, co nejvíc, nabyla jsem dojmu, že je při soukromé návštěvě lepší obětovat celý den a užít si každou atrakci v klidu.

Tady je menší-větší galerie z naší návštěvy:
skluzavky a systémy průlezek a překážek
"trampošky"

horolezecká stěna

otevírací raketoplán

galaktický puding

asi kosmická :) vozítka 
(pozn.:Valentina tady vypadá, jak šikmooček, protože nespala její klasickou dopolední a poobědovou hodinku)

koutek pro nejmladší děti
Závěrem říkám, že to tam bylo fajn, ale celkově to zatím nedokážu asi úplně docenit. Svátečně si myslím, že fajn nápad pro oživení obvyklých aktivit, ale pískoviště a houpačky na hřišti jsou přece jenom zadarmo a na čerstvým vzduchu,ne?

Jak to máte vy, které máte starší děti? Navštěvujete něco podobnýho? A jsem naivní, když si myslím, že hřiště s pískem je u dnešních dětiček pořád COOL a IN? :)

Díky a mějte se krásně

You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)