Co se nevešlo a ani nemělo

by - 28.5.14

Ahoj všichni :)

Když připravuju články a fotím hlavně Váju a její oblečky nebo hračky, není to vůbec jednoduché. Což každý, kdo bloguje a fotí nebo jenom fotí, ví. Zaprvé bych chtěla moc, kdybych po Váji požadovala, aby zůstala na chvilku nehybně stát. Takže když nastane čas focení, držím třeba hodinu foťák v pohotovosti a čekám, až se V. nastaví, jak potřebuju. Týrat 11 měsíční dítě nějakými pózami, to mi přijde zbytečný. A navíc, když už se teda na osmdesátý pokus nějak zastaví a "zapózuje" nestačím se divit, když pak fotky prohlížím. Protože uhlazený načesaný miminko v poslední módě a za ním kupa nevyžehlenýho prádla, lahvička s pitím vzhůru nohama, kostky na koberci plným drobků, parkety zapatlaný bepanthenem a jablečnou přesnídávkou je fakt síla. S tím bepanthenem a přesnídávkou jsem to trošku zdramatizovala, tak hrozný to ani u nás není. A kdyby to nebylo moje dítě a můj bordel, tak se vážně potrhám smíchy. Takhle je to spíš k pláči...

Ale vzhledem k tomu, že ráda někomu dělám radost, zvlášť když se může pobavit na můj účet, zkusila jsem najít něco publikovatelnýho jenom v nevážným článku tohodle typu. Třetina z vás bude jistě pohoršena (ač to má podobně), třetina se bude smát (protože to má podobně) a ta poslední třetina to má taky podobně. Schválně, kdo patříte do jaké třetiny? :))

Taky mě napadlo, že bych napsala, že jsem sestavila sérii fotek z náhodných blogů, kde jsem našla FAKT HROZNÉ FOTKY a pak je strašně vtipně okomentovala. Ale stejně byste nás poznali :)

FUJ 1. Na začátek něco slabšího. Podle mě klasický dětský bordel. (- alibistický řeči :))

FUJ 2. Už jsem nespočetněkrát četla na fashion blozích, že oprýskané a neudržované nehty jsou tou nejvyšší známkou lenosti a nevkusu. Tak tady bych chtěla demonstrovat ještě o něco vyšší level. Abych měla klid a mohla vyzkoušet odstín laku, který byl v časopise jako dárek, musela jsem se zavřít na záchod a nalakovala jsem si tam aspoň palec. Palec jsem si ještě odlakovat nestihla a jak se dá asi očekávat od laku v časopise, hned se mi začal olupovat (no jó - vynechala jsem podlak, druhou vrstvu a nadlak, tak sorry!)
PS FUJ2: Ta fotka je vážně děsivá, ve skutečnosti to vypadá katastrofálně mnohem míň. Mimochodem hlavní podstatou fotky má být rozkousaná netekoucí savička, která v důsledku teče víc, než kde jaká normální, protože je v ní díra jak vrata. Minus 119,- Díky Vájo!

FUJ 3.Tady jsem se snažila asi několik minut (né hodin néé) předtím trefit plínkou do koše, který není v záběru, takže mi musíte věřit. Basketbalista ze mě teda nebude, to ne. Jinak fotka byla původně pořizována do článku DIY - "uklízečka".

A to je teda vše. Snažila jsem se najít ještě některé fotky v původním formátu, které jsem do článků ořízla, protože u některých si pamatuju, že tam bylo taky kolem kde-co, ale bohužel jsem je v zápalu duševního pořádku vymazala :)

Snad vás to neporazilo :-O


You May Also Like

4 komentů

 1. Jééé tohle když je u nás tak tomu říkám že je uklizeno :D
  Když uklidim doopravdy, jakože všechny místnosti najednou (rozuměj: smečka s živitelem je někde pryč) tak si to fotim abych se měla čim kochat následující týdny :D Jinak není šance, jakmile jeden pokoj uklidim a pokračuju jinde, můžu se do toho prvního vrátit. Najela jsem na systém každý den jedna místnost a mezitim tak jako odkopávám hračky z cesty, říkám si, že když je chození bosky po písku tak zdravé, tak by z naší kuchyně měl podiatr radost a že příliš čisté prostředí podporuje vznik alergií :D

  OdpovědětVymazat
 2. :D to je dobrý. Já asi budu mít výhodu v tom, že zatím nemám smečku, ale i tak zkusim systém "jeden den - jedna místnost". Díky za tip :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky znám ten pocit zklamání, když dotím Esterku a konečně se mi ji podaří zastihnout s pěkným úsměvem nebo pohledem. A když se pak na ně v počítači dívám, zjistím, že ona se tam sice fakt hezky směje, ale za ní je děsná hora nevyžehleného prádla nebo pohozená nezabalená plenka :-D. Takže ještě že existuje možnost ořezávat fotky :-D

  OdpovědětVymazat
 4. A právě proto já používám už jenom gel lak , který mi na nehtech dlouho vydrží, takže se mi nestane, že bych ho měla druhý den, nebo ještě ten den oloupaný. Ale u laku z časopisu se ani nedivím. Ty nejsou moc kvalitní.

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)