dubnové weby "za všechny prachy"

by - 1.5.14

Ahoj všichni,


to, že to tady trošku flákám, je asi každýmu, kdo tu aspoň občas zavítá, jasný. Venku je čím dál častěji krásně,... znáte to. Ale o weby nepřijdete. Všechny, které tady dneska uvidíte, jsou zase hlavně e-shopy. Nabízí krásné věci, ale je pravda, že je potřeba si za ně trošku více připlatit, tojo. 


STYLOVÉ DĚTI <----- klik

tříchodové menu pro
africkou vesničku
(nařasené plavky, Le Petit Tom, 1649,-
No...co jako dodat. Stylovka pro nejmenší. Jako kožený tenisky za necelých patnáct stovek? Který mají zatím pouze v čísle 16? Opravdu velmi perspektivní velikost pro dítě (kdo neví, je to obutelný tak do půl roku :)) Spíš ne...ale proti gustu :)

Vlastně ve mně stylové-děti.cz vyvolávají rozporuplné pocity až od doby, co je začaly (naprosto cíleně samozřejmě) propagovat např.:MamaLifestyle a další mamikanály. Jeden týden byly všude a mně se to nějak zprotivilo. Každopádně je dobrý vědět, že můžem svým princezničkám koupit nařasené plavky, za které by se najedla jedna středně velká Africká vesnice.GIRAFA.CZ <------ klik
postýlka od narození do 6let, Moulin Roty, 7.499,- 
Jelikož už se někde v dáli rýsuje vidina Vájina pokojíku, vzala jsem útokem Pinterest a google vyhledávací okýnko, jako bych ho měla zařizovat zrovna zítra. Po zadání "design nábytek pro děti" jsem narazila na "žirafku". Originální kousky nábytku, doplňky a hračky hlavně v retro a vintage stylu. Židličku za dva tisíce jsem schopna si s klidným srdcem obhájit :) A mají i blog, kde se občas objeví nějaká ta inspirace nebo novinka v obchodě.

BELLAROSE.CZ <------ klik
Obchod roku 2012. A protože se i nám rýsuje vzdálená vidina krásné terasy, opět si frčím pinterest a tenhle "šop". Vintage, norskošvédskofinsko, retro. Bytové doplňky, dekorace, trochu z módy a spousta dalších věcí. Není jediná věc, která by se mi tam nelíbila. 4 a půl tisíce za přehoz bych asi nedala (si ušiju ne? :D), ale necelý 2 stovky za krásný drátěný koš, to jo! Aktuálně je v kategorii slev 621 položek a tam už se dá vybrat. (Pozn.: při osobním odběru v Brně si nejdřív nastudujte cestu, kterou vám popíšou v mailu. Navigace v tomto případě tak úplně nenaviguje :))

Máte nějaký podobný oblíbený e-shop nebo stránky, kde se inspirovat??? Ráda si rozšířím obzory...

S elektronikou se do postele nemá, já vím, ale poslední dobou mě prostě uspí jedině pinterest a představy, jak bude náš nový domov asi vypadat :)

Dobrou noc :)


You May Also Like

1 komentů

  1. Tak to já můžu doporučit zrovna třeba na nákupy do bytu nebo domečku obchod, kde jsme kupovali tyto závěsy https://www.mk-rolety.cz/proc-budete-100-milovat-blackout-zavesy/ :-) Opravdu jsme nejdřív nevěřili, že to bude fungovat tak dobře, ale opak byl pravdou. Rozhodně všem radím koupit si je aspoň do ložnice.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)