Pepčo a Brumla hadříky

by - 19.5.14

Ahoj nákupářky :)

Není to tak dávno, co se na sociálních sítích hlavně matky navzájem informovali o tom, že existuje nový řetězec PEPCO. A protože nevíme, jak se to správně čte, říkáme tomu Pepčo :) Mají tam fakt kde co. Ale hlavně oblečení pro naše zlatíčka. Samozřejmě jsem tam po nějaké době taky zamířila a ani jsem nevěděla, že Vája už odtud má válenky a legíny, který jste viděli tady. Kvalitu hodnotit nebudu, ještě nic z toho, co jsme koupily nemáme ani 14 dní... Ale jóóó vlastně jedna bambulka na válence se po měsíci rozpadla :)
Všechno Pepčo: bodyčka s krátkým 29,- a s dlouhým 59,-; letní setík s riflovýma trenkama kolem 150,- a legíny byly různě od 39,- až po 89,-. Materiál je vesměs bavlna s elastanem.Pepčové jsou v Brně dva, ve Futuru a v OC Perla v Žabinách, ale my jsme zrovna natrefily s mámou na ten ve Zlíně. Jo akorát pozor na číslování. Je třeba se řídit raději vlastním okem.

A další milionový "majstrštyk" byl nákup v dětským značkovým internetovým sekáčku Brumla.cz. Objednala jsem tam asi 14 kousků a když to rozpočítám, vychází to na 40korun za kus bez pošty.

Když to všechno nějak šikovně nakombinujeme, je Vála celkem hezky ohozená a za pár korun.


čelenka F&F 2kusy v setu 59,-/ legíny ála rifle Pepčo 59,- / tričko George z Brumla.cz 23,- / ponožky s protiskluzem, jež nejsou vidět 12,-/pár


svetrová tunika Next z Brumla.cz 47,-/ legíny s kytičkami Pepčo (asi) 59,- / čelenka F&F ta druhá ze setu za 59,-

Tyhle nákupy mi udělaly opravdu radost. Takže Brumla.czPepco 
a nákupům zdar!!!
You May Also Like

6 komentů

 1. Ahoj, oblečky vypadají moc hezky. Já mám doma tři a půl měsíce starou dcerku a zatím máme poděděné a popůjčované oblečení. Jsem za to ráda, aspoň nemusím utrácet ještě za to. Ale myslím, že časem na to přijde, takže je dobré vědět, kde nakoupit levně. Díky za tip.
  Krystyna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme to měly do půl roku taky tak ;) o to to potom byl větší šok, když mi po protřídění skříně zbylo pár kousků a já musela začít nakupovat... Ono by to ani tak nevadilo, jen sponzor se jaksi žádný nepřihlásil ;)

   Vymazat
 2. Pepca jsou v Brně 3, 2 výše zmíněné a dalsi v Olympii..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď už jooo, no ;) holt rozšiřují se rychle ;))

   Vymazat
 3. Super oblečky, taky jsme teď synovi dělali velký nákup oblečení na https://www.onlinesekac.cz/, takže bude na jaro a léto připraven na 100% Už na jaře totiž jednou se školou na nějaký výlet, a tak byla nová výbava potřeba.

  OdpovědětVymazat
 4. Já když vidím to dětské oblečení v obchodě, tak nikdy nemůžu odolat :-D . Z dcery dělám taky pěknou parádnici :-D . Většinu dětského oblečení objednávám přes internet, ale kupuji i něco v obchodě. Když si jdu něco koupit na sebe, tak stejně přinesu víc oblečení a hraček pro dceru :-D .

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)