Co bude dál...?

by - 3.9.14

Ahoj :)

Jak jsme na FB už avizovaly, BejbyBlog pokračuje, ale zatím v rozehřívacím duchu. V rozehřívacím proto, že se konečně budeme stěhovat a to je teď pro mě (vlastně pro nás všechny včetně našich širokých rodin) středobod vesmíru na který se fakt hodně upínám...

Původně to mělo být trošku jinak :) Vybrali jsme ne levný byt s terasou na okraji Brna. Vybrali do něj ne levnou kuchyň. Půl roku jsme se těšili na byt s terasou na okraji Brna. V lednu 2015 jsme se měli stěhovat do bytu s terasou na okraji Brna.....Až se během těchto 14 dní stěhujeme do domku se zahrádkou mimo Brno :D Každopádně tento příběh by vystačil na jeden samostatný blog a opravdu nechcete, abych to reprodukovala a znovu "prožívala". Takže bych to spíš viděla tak, že po tom největším počátečním fičáku si tady na čas budeme moct úplně regulérně imaginárně připojit třetí "béčko" - BejbyBlog&Bydlení. Až toho určitě budete mít plný zuby... :D

A i jsem si řekla, že když teď 14 dní budu určitě opět OUT OF ORDER, aspoň na instáči a FB udělám takový malý stěhovací příběh. Já totiž vím, že vás to hrozně zajímá...že? :D pod tagem #nasehektickestehovani budu každý den "poustovat" jednu fotku z našeho dne. Začala jsem včera, kdy jsem vyjela do Ikei/y (proboha prosím, už to konečně někdo rozsekněte a hlavně mi neříkejte, že to nemám skloňovat) zkompletovat objednávku na kuchyň a rovnou si odvezla troubu, protože byl poslední kus, naskladňování bylo v nedohlednu a do neděle by taky ta jediná mohla být pryč - tak to by mi ovšem tak scházelo, že :)

Takže kdo máte zájem nás 14 dní "šmírovat" při opouštění civilizace a stěhování se na "konec světa", máte jedinečnou příležitost. Klikněte si na nás na fejzbůku nebo instagramu, protože jinak vězte, že nějaký duchaplný článek se tady do půlky září určitě neobjeví :)

Tak se mějte zatím a posílám vám 
"typický srpnový pozdrav" od Váji, která má
na sobě poprvé gumáky a je z toho vážně odvázaná :)

ale zvykla si :)You May Also Like

3 komentů

 1. Stehovani nezavidim, ale zahrada bude pro Vaju vyborna, to ti muzu zarucit. Pekne jsi ji k tem novym holinkam vystajlovala:) Taky uz koukam po nepromokavych a skoro zimnich vecech...to pocasi je ted hruza...Tak drzim palce, at se dobre prestehujete a budete uzivat zahradu!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak domek se zahradou jen tiše závidím. Ale my jsme se na konci roku přestěhovali na Lesnou, kde jsme fakt moc chtěli, takže jsem šťastná :-).
  A určitě se těším na fotky!!! Já jsem tak trochu blázen do interiérového designu. Kdybych jen tak měla víc peněz, tak by náš byt vypadal o hodně jinak a každé roční období by měl jinou výzdobu :-D. Určitě bych i uvítala články o tom jak jsi co vybírala a kde a jak jsi s tím spokojená.
  Stěhování a novému začátku zdar!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezký poučný článek, takové mám na blog webech, které sleduji, nejradši! :-) My jsme se s přítelem po 4 letech konečně dostali do vlastního bytu, bohužel nám několik měsíců nechtěla žádná banka dát hypotéku, tak jsme se svěřili do rukou společnosti https://www.coolnajem.cz/ a jsme nadmíru spokojeni!

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)