Bleskovka - hračky do vany

by - 21.10.14

Ahojte :)

Dneska mám jenom kraťoučkej příspěvek, který mě napadl včera při koupání. Asi měsíc Vája miluje koupání ještě víc než předtím. Nemůže za to tak úplně vana, ikdyž na jednu stranu vlastně taky. Vzhledem k tomu, že ji koupu obden, někdy i každý den, tak jí z úsporných důvodů napouštím pořád její vaničku, o které jsem psala tady a v případě, že ji rozložíte a napustíte total plnou ve velké vaně, tak bych teda věřila, že se tam dokáže koupat i dítě ve 3 letech (stále trvám na tom, že ale jinak ne!). No každopádně je to velký rozdíl mít ji ve vaně nebo ve sprcháči, za prvé ve sprcháči jsem ji nemohla napustit úplně plnou a za druhé ve vaně je větší bílá plocha na kreslení.


Když jsem řekla D., že jeho ségra dala Váji na narozky vodní pastelky, řekl ať jí je rozbalím ještě v bytě, že v nové koupelně se po ničem rozhodně kreslit nebude :D Tak jsme je tady vyzkoušely na tajňáka. Nejdřív jsem to ale stejně zkusila na malé ploše, kdyby je čistě náhodou v továrně zaměnili třeba za lihovky,že? Ale v pohodě. 


koupit je můžete třeba ve SparkysuMy máme přesně tyhle a pohybují se kolem stovky. Ale co jsem chtěla říct... že jsem je viděla i v Pepču a asi za 59,-? Myslím, že víc určitě nestály. Nevím, co nějaký ftaláty nebo tak, ale u těchto jsem to taky nezkoumala. A to mě třeba zajímá... 

Mamky, řešíte, co kupujete za hračky, jestli jsou nějak testované nebo jestli splňují nějaké normy ??? Já třeba vůbec, samozřejmě, že někde na trhu u Vietnamců hračky nekupuju, ale jinak to podrobněji nezkoumám. Někdy si říkám, že je to asi špatně, ale přijde mi, že v dnešní době, kdybych měla zkoumat všechno, co odkud pochází a jestli je to nezávadný, musela bych se zbláznit. Pak se otočím a podívám, jak Vája žvýká hroudu hlíny a křoupají jí kamínky v puse a víte co... 


 v ikea za 79,-
Další věc jsem koupila asi při osmdesáté návštěvě Ikea v měsíci září. Pár kaček a jakou to udělá službu. Sadička hraček do vody. Hlavně ten dírkovanej kelímek je hodně populární :)
Tak dnes jen takhle krátce :)
Ahooooj

You May Also Like

5 komentů

 1. pastelky do vody jsou boží - vůbec jsem o ničem takovém neslyšela. Díky za typ pro moje budoucí pídě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky neměla tušení...určitě je mimoušovi pořiď - jsou super! :)

   Vymazat
 2. Mám ročního syna a ve vaně má nejradši balónky https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/micky-do-bazenu-100-ks-jqql . Rád s nima ťuká, nebo je háže z vany ven a já mu je musím házet zase zpátky.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za tyto krásný tipy. Určitě se inspiruji. Máme dvouletou dcerku a přemýšlíme jakými novými hračkami ji překvapit. Zkoušeli jsme různé eshopy, ale nakonec se nám přeci jen osvědčil náš oblíbený, odkud nakupujeme již dlouhou dobu. Jedná se o https://www.deti-hracky.cz a nemůžeme si ho vynachválit :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Mně by spíš zajímalo, jak to doma skladujete, všechny ty hračky? A hlavně ty do koupelny. To mi přijde, že těch je fakt hodně a ty klasické krabice moc nevydrží. Přemýšlím, že pořídím nějaký plastový organizér na hračky, ale to zase zabírá místo a máme koupelnu už tak přervanou. No, je to dilema, ale je to krásné dilema. .)

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)