Rekapitulace posledních 3 měsíců

by - 8.10.14

Zdravím vás všechny a rekapituluju poslední období cca 3 měsíce, kdy jsem něco od nás maximálně zveřejnila na instáči a FB, ale tady to bylo fakt mrtvý.

Co všechno se událo a co z toho pro vás plyne:

 • jsme přestěhovaní do domečku a zabydlujeme se, montujeme, vrtáme, věšíme, vymýšlíme, ... = hlavně Vájin pokojík vám chci brzo trošku představit, protože na ten jsem se těšila a je to takový můj osobní projekt, jenomže teď jsem se trošku zasekla a nevím jak dál. A nesmím to hrotit, protože jinak by to byl překombinovaný přeplácaný dětský koutek plný krámů. Až to bude jakž-takž ke sdílení, určitě dám k dobru.


 • mám neskutečnou radost, že pro vás budu moct udělat konečně taky nějakou soutěž, protože mi pro vás bylo věnováno pár dárečků. Já vím, že to omílám pořád dokola na FB, ale jsem z toho tak nadšená, jak kdybych měla vyhrát já :D • stěhování do většího a hezčího s sebou nese taky zvýšené výdaje za VŠECHNOOO (vy to určitě víte, já nevím, co jsem si myslela :)), takže jsem se rozhodla částečně přispět do rodinného rozpočtu návratem do jedné z mých bývalých prací. Vája netrpí, jezdím do práce na noc, tatínek skvěle zvládá a já dospávám většinou na druhej den s Vájou po obědě (dneska ne, dneska vypisuju tady :))) Tímto chci jen říct, že odmlku žádnou neplánuju, ale pokud nebudu stíhat jak doteď aspoň víte proč a možná mě trochu omluvíte :D

 • čekejte víc outfitů, dekorací, interiéru, ale taky nekvalitních fotek, protože jsem při stěhování zašila někam foťák a dlouho jsem fotila jen na telefon :/

Chtěla jsem vám toho hrozně moc sdělit, ale nějak nemám teď slova :D Takže si spíš těšte na další článek - nejspíš nějaké oblečky :)

Díky a ahoooj


You May Also Like

2 komentů

 1. Přestěhování do domku Ti rozhodně závidím. Taky bych si dala říct, zvlášť teď když máme Esterku :-).Hlavně, aby se vám tam líbilo.
  Na soutěž se těším, doufám, že bude brzy :-)

  OdpovědětVymazat
 2. I my jsme se konečně stěhovali do domečku. Měli jsme to v plánu už vloni v létě, ale nakonec se to protáhlo a stěhovali jsme se až na jaře. Jsem ráda, že jsme se konečně dočkali a bydlíme ve vlastním. Už jsme zabydlení a maximálně spokojení. Dům nám pomáhal zařídit http://www.pwinterier.cz/ , abychom ho měli moderní a hlavně nezapomněli na něco důležitého.

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)