Soutěž o LEGO Duplo!

by - 25.10.14


Ahoj všichni!!!
konečně je to tady. Včera jste se určitě navnadili mou recenzí na Duplíčko a následující týden máte čas na to, si o jednu stavebnici zasoutěžit. A protože je jasné, že stavebnice se nesnesla z nebe :) chtěla bych za ni moc poděkovat společnosti Lego a jejímu moc milému týmu, který ji přímo pro čtenářky Bejbyblogu do soutěže věnoval.


Stavebnice je sice trošku víc pro kluky než pro holky, ale myslím, že Vája by byla třeba nadšená, takže ani holky jistě nepohrdnou. Stavebnice se jmenuje Útok na poklad. Doporučuje se pro nejméně 2leté děti a obsahuje mimo jiné i dva rytíře s koněm a katapult na jablka :D To je prostě pecka! 

Nebude to soutěž jako taková, určitě víte, že se tomu blogersky říká "giveaway", ale mně se to slovo nelíbí a český překlad si myslím, že by nebyl prvoplánově úplně správně pochopen. Přeci jenom rozdávačka nebo rozebíračka je divný :D A proč ne soutěž? Protože k spoustě z vás mám už vytvořen nějaký citový vztah a přesně vím, že bych nedokázala objektivně vybrat vítěze :D

A abyste to neměli teda tak úplně jednoduché a mohli se vůbec soutěže zúčastnit:

- musíte být pravidelným čtenářem/čtenářkou BejbyBlogu

- sledovat nás na FB NEBO na Instagramu 

- a napsat nám pod tento článek odpověď na níže položenou otázku a email na který vám potom budu moct napsat v případě výhry (pokud nechcete psát veřejně email, podepište se jménem, které máte na FB a doufejte, že vás přes FB dokážu identifikovat a kontaktovat do zpráv :D)

"Jakou otázku byste dali čtenářkám BejbyBlogu, kdybyste soutěž pořádali vy?"

(otázka je pouze anketní, losovat bude asi Vája náhodně z "klobouku", takže důvtip vaší odpovědi nemá na vaši výhru vliv. Je ale možné, že se vaše vymyšlená otázka pro naše čtenářky objeví v nějaké další soutěži, kterou budeme pořádat :)

Na zapojení do soutěže máte necelý týden - tedy do příštího čtvrtku 30.10. do půlnoci, v pátek vylosujeme výherce a nejpozději v sobotu ho vyhlásíme na všech sociálních platformách, které okupujeme :D

Hodně štěstí a díky LEGO!!!

You May Also Like

5 komentů

 1. Tak za me podminky splneny. A jakou otazku? Treba "Jak dlouho je spolecnost Lego na trhu?" homestyle57@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. podmínky splněny dávno...
  Jako první mi na mysl přišla otázka "Šláply jste někdy na něco horšího, než kostičku lega?" :D
  ropuska.starostliva@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Hoj, já taky splňuju podmínky, heč.. A pokud výherce loví Vája z klobouku, tak bych otázky dělala ve stylu: Ať víme, že v tom nejsme samy. Takže třeba: Jakou největší absurditu vymyslel / vyslovil Váš partner ohledně výchovy dítěte? Kdy jste si připadala jako nejhorší matka na světě? V kolika měsících Vám dítě spadlo z postele (po hlavě)? ..No nene, moje vůbec neletělo dvakrát!! :-DDD

  OdpovědětVymazat
 4. Duplo je skvělé, tak taky zkusím štěstí. A otázka třeba: Kdo je starší? Vája nebo Bejby blog?
  kusanec.cz@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravíme, no my taky splňujeme a otázka od nás ... třeba: "Jak dlouho si Vája SAMA vydržela hrát se stavebnicí lego DUPLO "Útok na poklad"? Vlastně otázka kterou si pokládám (dopředu) kdykoliv se rozhodnu koupit naší malé novou hračku :-)

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)