Losováni aneb bylo vás pět... :)

by - 1.11.14

Ahoj všichni,


tak dneska konečně vyhlásíme vítěze soutěže o Lego Duplo - Útok na Poklad. Článek už jsem měla dneska jednou napsaný, ale nějak se na tabletu s bloggerem nekamarádíme, tak celej někde zmizel. Chtěla jsem poděkovat, že jste se zúčastnily, protože ze začátku jsem měla strach, že to tady doopravdy čte jenom Krystynka :) No a nakonec vás bylo pět (jupííi), ale Krysty nikde, tak nevim :))) Moc jsem se u vašich odpovědí, potažmo otázek pobavila a určitě některé z nich použiju v další soutěži. 

Článek bude kraťoučký, protože jsem o jeden moudrý zub od včera chudší a nevím, co jsem čekala, ale "hubičku" jak křeček fakt ne :) takže teď rychle podruhé(!) (blbej blogger) sepisuju článek, vyplachuju šalvějí, leduju McCainama a chystám lístečky do skleničky, aby Valinka mohla po prochajdě s babi a dědou vylovit jednu z vás a já si mohla jít lehnout, když mám tu možnost :)

                    


Valinku jsem odchytla hned u dveří a zcela profesionálně se losování zhostila a ani vylosovanej lísteček nedala hned do pusy ;) a vylosovala...

                   

GRATULUJEMEEEE a prosím prosím do emailu o adresu, kam mám Duplíčko poslat!!! Veříme s Vájou, že se bude líbit (i smečce :)) 

Vy ostatní nezoufejte, vymýšlím další soutěž :)

Papa Bejbymáma


You May Also Like

5 komentů

 1. Tak já taky gratuluju!!! A přitom se mlátím do hlavy a ten blbý tablet taky!!! Samozřejmě, ze jsem se chtěla zúčastnit, dokonce jsem i napsala do komentářů. Jenže jsem to napsala na tabletu a on si s tím asi udělal co chtěl a neposlal to :'( a já trubka si to nezkontrolovala :-D :-D :-D. Takže mám smůlu :-D :-D :-D. Ale už se těším na tu další soutěž!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že jsme měly stejnej problém s tabletem :/ akorát já mám to štěstí, že jsem nesoutěžila...Neboj Krysty, další soutěž bude co nevidět a asi ti napíšu pro jistotu soukromou zprávu :D

   Vymazat
  2. Ha, tak to nevím jestli si taková privilegia zasloužím :-D. Raději ani žádnou soutěž nedelej a rovnou nám to pošli :-D :-P. Ne, dělám si legraci. Příště si prostě dám pozor, abych se opravdu zúčastnila :-)

   Vymazat
 2. Máteř se sečkou se konečně vyhrabala z nemocí a tak děkuje :)

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)