Nejpomalejší blogerka roku!

by - 10.2.15

Ahoj příznivci nejpomalejší blogerky na světě a jejího blogu...

Velmi aktuálně jsem po měsíci objevila v mých konceptech článek s názvem: Co Vája dostala na Vánoce. No... Jala jsem se tedy změnit aspoň nadpis a na oko tak zamaskovat to trapné zpoždění... Dál se neomlouvám. Už jsem to jednou říkala. A článek je už napsaný a naplánovaný na zítřek :)

Co u nás nového?


Asi tak od října jsem byla zaseknutá ve vymýšlení konceptu Vájina pokoje. A vůbec všech pokojů v domě. Na instáči jsem občas něco ukázala, ale šlo mi to jak psovi pastva a navíc, jak už to tak bývá, tak má milovaná opuntíkovaná jedna zeď v děcáčku se mi ohleděla a už jsem přemýšlela o totální změně... No jsem "Líza". Vzhledem k tomu, že si nemůžeme s financema moc pískat je o to složitější vymyslet nějakou levnou a efektivní variantu. Ale čím levnější, jednodušší a efektivnější výmysl, tím mám větší radost. Ale kdy to bylo naposled už si fakt nepamatuju :) Každopádně až uznám, že je o co stát, jistě se s váma podělím :)

Tak asi na tohle jsem chtěla Vájin pokojík překopat zhruba po měsíci, co byl nový :) Nakonec mi došlo, že u nás by tenhle komplet vydržel maximálně, tak dlouho, jak by byla Vája někde mimo domov na hlídání... Třeba zmrzlinka v doomečku by jinak vydržela cca 5s, no a ten stan si ani netroufám tipovat. Ale je fakt nádhernej ! Hlavněěě...no všechno :)
zdroj: ministyleblog.com


Proč píšu článek jednou za 2 měsíce, je to pak k něčemu?

Od blogování jsem si dala pauzu hlavně taky kvůli zachování inteligenčního standartu mých příspěvků. Práce, Vája, domácnost (tu teda flákám), doktoři rodina, nějaký čas pro sebe... Je toho teď prostě moc a když jsem si jednou v tom shonu ještě sedla ke kompu a snažila se něco sesmolit, bylo to fakt tristní. Takže než úplná slátanina, tak radši nic. A těch pár odvážlivců, co to tu čte, si myslím, že je už jedno, jestli si chudáci počkaj měsíc nebo dva :) Samozřejmě to jedno není, ale já to prostě hrotit nechci. Nechci psát s donucením :/

Čím se bavím, když nepíšu a mám chvilku volna?

Teď jsem našívala symboly na polštáře, věšela jsem závěsy, uklízela náš 4.pokoj (říkáme mu studenťák :),... Ale co miluju před spaním, tak si zapnu Pinterest, kde hledám inspiraci a nebo Instagram, kde sleduju pár strašně moc zajímavých "lidí" a kochám se a snažím se trošku designově vzdělávat a nachytat dobrý vkus :) 
2 vybraní oblíbenci:


insta: xoeinding
zdroj: xoeinding.dk
insta: blondandbone
zdroj: blondandbone.blogspot.com

Teď se opravdu často ocitám na instagramu, hlavně taky proto, že si ho můžu zapnout na telefonu nebo na iPadu. A kolikrát mám chuť sem napsat jen kraťoučký článek o něčem, co mě zaujalo, ale jinde než na klasickým počítači se mi strašně špatně píše. A v BloggerApp se navíc dost hrozně vkládají fotky, nebo to jen neumím... Takže se pak rozmyslím a aby to tu nevypadalo pitomě, tak radši nic nepoustnu... 

Do příště si dávám za domácí úkol, naučit se pracovat s aplikací v telefonu a poustnout tak aspoň jeden článek :)

Díky a ahoj :)


PS: Až bude v Blogerce roku kategorie "Nejpomalejší", PROSÍM, nominujte mě :)))

You May Also Like

4 komentů

 1. Ahoj Vendi, já bych se tak nehanila. Kupříkladu já jsem si blog založila, vložila dva příspěvky a ejhle, rok a měsíc na něm nebyla :) Máš to mít jako odreagování, ne jako povinnost (těch je i tak dost), tak kašli na tempo a užívej si to dle sebe, aby se ti to nezprotivilo :) Hodně inspirace při zařizování :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Blani, taky si říkám, že už bych se měla uklidnit, ale nejdřív se musím naučit organizovat čas a povinnosti :) Jo a prosím tě, až pojedeš na Moravu, dej vědět.

   Vymazat
 2. Jééé, nový článek :-D :-D. Já taky nejsem zrovna nejrychlejší bloggerka a navíc mám teď nějakou inteligenční pauzu. Jsem ráda, že vůbec dokážu s někým mluvit. Prostě mám v hlavě vymeteno. Přisuzuju to ale tomu, že jsem poslední dva měsíce furt zavená doma a nikam a k nikomu se nedostanu :-(. Snad už brzy přijde jaro!!!! Prosííím!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krysty, tak aspoň máš čas psát a blogovat jak divá, ne? :) A na jaro už se taky moc těším...

   Vymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)