(s)tylové sukýnky od Tess

by - 13.3.15


Díky holkám v jedné FB skupince jsem objevila Tulles by Tess a říkala jsem si, že je dobrý abyste minimálně věděli, že něco takového aspoň existuje.
Tess je to šikovná holčina, která se pustila do šití stylových tylovek. Pro holčičky i pro maminky. Má FB stránky a najdete ji i na Fleru, kde se její výtvory dostaly i do Top Výběru.

Dělá jednobarevné, oboustranné i puntíkové a není problém se s ní na čemkoliv domluvit (např. jiná barva mašle,...). Navíc tylovky pro mámy jsou zavinovací, takže uni velikost. 


Já jsem nám s Vájou objednala samozřejmě taky. Pro sebe jednoduchou černou a pro Váju oboustrannou černou s neonkovou růžovou :) Protože nám stále ještě doma chybí velké zrcadlo, tak já se vyfotit nedokážu nějak normálně, jediná fotka, na které jde něco vidět, je ta, kterou jsem poustovala na instagram, hned jak nám sukýnky došly, ale Váju jsem zvládla :) Takže nějaké autentické fotografie najdete dole :)

Tady už typy, které si můžete nechat ušít, ale mrkněte i na její FB, protože jsem zaregistrovala nějaké jarní svěží novinky.

jednobarevná 1350,-

oboustranná 1450,-

puntíkovaná 1780,-

        A tady už jsou naše fotky...

hned po vybalení :)


rozmazaná parádnice :D

:)

instáčová :)

Taky se těšíte tak na jaro tak jako my??? :)

You May Also Like

2 komentů

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chuyên dịch vụ vận chuyển hàng đi mỹ cũng như dịch vụ ship hàng mỹ từ dịch vụ nhận mua hộ hàng mỹ từ website nổi tiếng Mỹ là mua hàng amazon về VN uy tín, giá rẻ.

    OdpovědětVymazat
  2. Ta vaše dcera má tak krásné oblečení :-) . Je to opravdu fešanda. Také bych chtěla mít dceru tak vyfešákovanou, ale já nemám cit pro to, co jí mám v obchodě vybrat a jak to pak sladit dohromady. Oblečení má víc než já a stejně každý den přemýšlím, co jí obléknu. Ještě že existuje eshop second hand , kam se dá oblečení poslat, protože dost často musím vyřadit věci které měla dcera třeba jen jednou na sobě, ale už jí jsou bohužel malé.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)