Fotodárky od Reptisku

by - 16.2.16

Od doby, co máme Váju, je to s dárkama pro příbuzenstvo aspoň o něco jednodušší. První rok jsem vám tady ukazovala fotoknihu a kalendáře od Bontia a tentokrát jsem chtěla vyzkoušet něco nového a otestovala jsem pro vás ty stejné produkty od firmy Reptisk.cz.


Jen chci říct, že nebudu srovnávat, protože neznám koncept Bontie v současné době a za 2 roky od mé poslední objednávky u nich se mohlo leccos změnit/zlepšit/zhoršit...

Měla jsem možnost vyzkoušet oba hlavní produkty. Fotoknihu i fotokalendář. Fotokniha Premium. 40 stran. 23x23(ta větší). 599,-

Vazba:
Vazba je lepená. Stránky jsou 170g křídové. Desky připomínají lesklou tužší časopisovou obálku (ráda bych to popsala tak, abyste si to dokázaly představit, ale fakt netuším k čemu to přirovnat :D ). Knížka se dá rozevřít narovno, ale je k tomu potřeba trochu síly. Ale že by vám začali stránky vypadávat nebo se trhaly - to vůbec - drží to jak přibitý. Celkově pevnost super. 


Barvy a kvalita fotek:
Nejsem žádnej odborník, ale co se týká kvality tisku, tak jsem si tam záměrně navybírala, jak fotky ze zrcadlovky, tak i z telefonu a to upravené i neupravené v různých editorech. Je pravda, že jsem se dost divila, že měl editor problém kvůli rozlišení akorát se dvěma fotkama. Čekala jsem, že ty telefonový fotky budou katastrofální. Právě naopak, vypadalo to dobře i tak. Spokojenost!


Fotokalendář A4 na šířku. Běžná cena 194,- teď 109,- :)
Klasický kalendář s kroužkovou vazbou, křídovým 170 gramovým papírem a tvrdýma zádama.


Navíc všechno děláte v online editoru, takže nestahujete program na vytvoření. Je pravda, že u fotoknihy jsem se trošku zasekla, protože jsem tam zapomněla do výběru nahrát nějaké fotky a když jsem se chtěla vrátit zpět, tak jsem musela nahrát znovu úplně všechny. Ale teď otázka, jestli je to mou blonďatou hlavou nebo nevychytaným editorem :) Každopádně tvorba jak knihy, tak fotokalendáře je moooc jednoduchá.

Na čem si Reptisk zakládá, tak je rychlost tisku a tím pádem i dodání. Když kalendář odešlete do 9 hodin dopo - na druhej den ho máte doma. Fotoknihu do 2 dnů. A pokud budete chtít něco individuálně zkonzultovat? Nemají s tím problém :)

Na základě testování jsem nechala udělat dalších 5 kalendářů pro "babičky" na Vánoce. Takže pokud hledáte někoho, u koho si necháte vytisknout kalendáře nebo knihy z vašich fotek, tak Reptisk.cz určitě doporučuju právě pro  svou jednoduchost a rychlost.


+ jednoduchá obsluha editoru
+ čistý design produktů
+ kvalita barev
+ rychlost dodání

- chybí složitější funkce (přidání nápisu, číslování, umístění fotky kamkoliv na stránku, ...)

A jakou zkušenost s fotokalendářema a fotoknihama máte vy? Byli jste vždycky spokojeni? Máte svou oblíbenou firmu, kterou neměníte?


   Ahoj 


You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)