Silikonové krásky! Recenze na tkaničky SHOEPS

by - 12.6.16


...dovednost zavazování bot opravdu neodhaduji, kterému věku přísluší. Tipuju to tak na 4-5 let a výš. Každopádně musím přiznat, když jsem si vybrala tkaničky Shoeps (čti šups) na vyzkoušení, trošku jsem se doma u botníku zarazila. Protože, ano, Vája má asi pětadvacet párů bot, ale všechny jsou buď na sucháč nebo nedisponují vůbec něčím tak zbytečným jako je zapínání...

Jediný do čeho jsem je mohla navlíct a vyzkoušet na obuté botě, byly naše "martensky" ze sekáče za 60 korun. Jasně, ještě jsem je mohla "na design" navlíct do starých botiček, ale tak to by jaksi nemělo moc smysl. 

...abyste věděli na jakým principu to drží...

Každopádně "martensky" jsou moc vysoký a jak je napsáno i na krabičce od tkaniček, u kotníkových bot se doporučuje nedávat je až úplně nahoru. Logika (blondýno)! Jinak je prostě neobujete, no.

CO TO VLASTNĚ JE - SHOEPS tkaničky (čti šups) ?


- silikonová náhrada (to začíná jak reklama na umělý prsa...) tkaniček do bot
- nezavazují se
- navlečete, "zacvaknete" a ony se potom podle potřeby přizpůsobí botě, chůzi, obouvání,...
- tkaničky SHOEPS získali Čestné uznání od odborné poroty veletrhu FOR KIDS. Na podzim získaly hlavní cenu za inovaci na veletrhu KIND + Jugend v Kolíně nad Rýnem.
- prodávají se ve více barevných provedeních
- v balení je 14 kusů tkaniček
- cena se blíží dvěma stovkám

Vája v nich vážila docela dlouhou cestu na to, abysme zjistili, jak drží. Neodepínají se ani při vyzouvání. Nutno ale podotknout, že "martensky" mají z vnitřní strany kotníku zip, takže je vyzouváme díky zipu. Jak by to vypadalo třeba na dětských Converskách, kde to opravdu musíte přetáhnout přes kotníček, to nevím, ale můj osobní tip je(a i to píšou), že se "natáhnou" a vyzujete botu v pohodě... Ale ověřený to zatím nemám.

svítící verze na proděti.cz taky za 199,-


V martenskách jsou "šupsky" mnohem lepší než ty původní kulaté černé klasické tkaničky, které kloužou a rozvazují se. O tom žádná. Trošku paradoxní ale je, že je má Vája v botách, které jsou víc jak 3x levnější než samy tkaničky...Někdy prostě stylu neodoláte :D

Jestli se vám nová silikonová vychytávka líbí, můžete si vybrat z různých barev na Proděti.cz a my moc děkujeme za možnost otestování.
You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)