TROJKA podruhe

by - 19.7.16První část oslavy máme za sebou i na blogu - můžete si přečíst tady. Druhej den přišla na řadu trošku náročnější část... Sjeli se všichni z rodiny a já měla trošku vítr, aby bylo všechno v pohodě. Bylo nás taky o 10 víc a to byla zkouška :) Ale zvládlo se to nakonec dobře (nikdo na zemi neseděl :)).

Největším překvapením druhého dne byla ledová "trojka", kterou nechal udělat "stjejda" a kdo sleduje náš insta, tak už ji jistě viděl. Byla obrovská a Váji jsme řekli, že jí dovezl z Arendelu od Elsy. Jestli tomu uvěřila, to nevím, ale je pravda, že tak moc nevypadala :) Jsem zvědavá, jak teda budem dlouho mlžit s ježíškem.

Tento den se tak nějak celkově nesl v "ledovém" duchu :) Od dortu s Olafem přes "ledové" rukávky, desku na plavání, župan, žabky, panenku až k ledovému nafukovacímu trůnu a kartáčku na zuby.

Ledový nafukovací trůn byl super, naaranžovali jsme ho k plotu, na kterým visela stříbrná trojka s hvězdičkou a pak jsme se tam postupně všichni vystřídali na focení :)


Druhý den byl zvláštní taky tím, že Vája dostala 2 dorty... Olaf přijel z Bystřice a Krtek z Rohozce. Kdybyste někdo chtěli kontakt na dortařky, napište mail - zjistím :) Samozřejmě byly i neledové dárky, babička ke každýmu přivázala balonek s heliem a Vája si je postupně odstřihovala a sledovala jak daleko letí :)Vláček s cinkajícím přejezdem měl velký úspěch i když nebyl ledový a spousta oblečení taky - samozřejmě všechno musela vyzkoušet naráz - proto ta kombinace pyžamových kraťasů na legínách :)Nakonec to zalomila v trůně s talířkem plným masa a podle mě naznačila, že zase za rok to bude akorát tak stačit :D

You May Also Like

7 komentů

  1. :D :D Vája má nádherný cop :) A ta poslední fotka - silně mi připomíná tu, jak sedí s kapesníkem na hlavě v bazénku a zamyšleně si okusuje ruku :) Je to frajerka :-*

    OdpovědětVymazat
  2. Dokonalá trojka, jak to strejda dokázal???

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj, no já taky vše nakupuju na poslední chvíli.. poslední dobou se mi velmi osvědčil tento online obchod https://www.darkysradosti.cz najdeš zde praktické, originální, ale i vtipné dárky, co si budeš přát! Navíc za přijatelné ceny a z pohodlí domova - to je hlavní:)

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)