TROJKA potřetí a naposledy / INSPIRACE

by - 21.7.161 a 2 - balící papíry z Butlers - oba 69,- 

3 - balónky
  • prodávají se na kusy, takže vám namíchají set, jaký potřebujete a mají fakt obrovský výběr, stojí za to tam aspoň nakouknout. 
  • já vybrala 20 metalických perlových a 20 metalických pink á 3,-Kč - ale je to zbytečně moc, použila jsem jich polovinu
4 - vlaječky s puntíkama  - 55,-
5 - frkačky s muffinama 6ks 64,-
6 - fóliová "trojka" 86cm za 169,- 

... všechno z balonky.cz...
...klasicky jsem s přípravama začala přímo tady a této tradice se držím "už" třetí rok. Objednávám na e-shopu a osobně vyzvedávám v IBC v Brně na Příkopě, kde mají malý obchůdek. Takže kdo upřednostňuje kamenné prodejny může zamířit rovnou tam :)

Tak si říkám, že bych tyhle články, kde píšu o tom, co k určitým narozeninám, měla psát až po všech návštěvách :) Tady jsou totiž ještě dva dárky, které jsou řekněme neobvyklé a já vám je prostě musím ukázat :)


ELEKTRICKÝ KARTÁČEK ORAL-B STAGES POWER - Ledové KrálovstvíByste si řekli, chudák dítě, kartáček k narozeninám. No jo, jenomže takovejhle kartáček, o tom se třeba mně v dětství ani nezdálo.
Používáme ho totiž společně s aplikací Magic Timer od Disney - kterou stáhnete do telefonu/tabletu, vytvoříte dítěti profil (za koho jako čistí :D), naskenujete kartáček a během 2 minut čištění vám virtuální kartáček v telefonu odhalí obrázek, který se uloží do alba a děti tak za čištění zubů "sbírají" celé kolekce a otvírá se jim další a další alba. Skandální opravdu. (Mimochodem -Vája čistí za Lociku.)
DĚTSKÁ KNIHA LOSTMY.NAME

Tohle mě prostě dojalo. Tak originální nápad od darujících a tak úžasný zpracování. Ilustrace i celkově celý koncept... je prostě boží. Je to o tom, že holčička/chlapeček v příběhu hledá své jméno a pomocí příšerek/zvířátek/pohádkových bytostí, které potkává, ho nakonec poskládá dohromady právě z počátečních písmenek těch příšerek.
Pokud jsem to dobře pochopila, tak objednávající vybere jméno dítěte, o kterém bude celá kniha a vybírá taky i příšerky, které se v knize budou objevovat. Na druhé stránce v knize máme i tištěné věnování, které si teda necháme pro sebe, ale i to může objednávající vytvořit.
Vzpomínková knížka na celý život, jediný co někdo může mít za negativum, je to, že je v angličtině a i objednávka je v angličtině. Mně to rozhodně nevadí. Dneska jsem jí zrovna četla na dobrou noc, překládala a Valince se příběh moc líbil :)

Všem děkujeme za dárečky, všechny byly úžasné, jen některé víc netradiční, proto jsou tady. Tenhle třetí díl o TROJCE je u konce a pro letošek vám slibuju, že s narozeninama už dávám pokoj, nebojte :)

Mějte se krásně

You May Also Like

1 komentů

  1. Ahoj, no já taky vše nakupuju na poslední chvíli.. poslední dobou se mi velmi osvědčil tento online obchod https://www.darkysradosti.cz najdeš zde praktické, originální, ale i vtipné dárky, co si budeš přát! Navíc za přijatelné ceny a z pohodlí domova - to je hlavní:)

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)