TROJKA poprve

by - 17.7.16


Dneska vítám u nás na zahradě na oslavě Vájiných narozenin. Kdo chce vědět, jak to u nás vypadalo první den, kdy přišla první vlna návštěvníků - naši kamarádi s dětma, tak čtěte dál :) Bylo nádherně a bez bazénu bysme se asi lehce uvařili. Je pravda, že mi to trošku ztížilo výběr fotek vhodných na blog, protože po půl hoďce běhaly všechny děti nahaté, ale nakonec jsem něco vybrala i se svolením maminek a tatínků...Tak prosím...Připraveno! Náš "stjejda" myslel úplně na všechno, půjčil aparaturu - (díky za naše tolerantní sousedy), nafoukl balonky (díky za pumpičku), nachystal stage pro nejmenší, gril a bazén. Je prostě dobrej :)

nasedorty.cz

Stihl za mě vyfotit dort v přijatelné podobě, protože já než jsem se vzpamatovala vyfotila jsem ho už jenom takhle...:D

nasedorty.cz
Dortík byl výbornej, vybrala jsem tvarohovo-vanilkový krém a čokoládovo-vanilkový korpus. Objednala jsem ho strašně pozdě a trošku i počítala s tím, že takovej šibeniční termín mi prostě neprojde. Prošel. Dort je z dílny našedorty.cz, kteří spolupracují s brněnskou cukrárnou KOLBABOU. Moc děkuju za expres vyřízení objednávky, i když je trošku podezírám, že jsem byla protekční zákazník ze známosti :) Jak už jsem jednou někde zmiňovala, dorty dělají moji známí a já se nestydím je tady vychválit. Dort je fakt chuťově výbornej a když se podíváte na jejich stránky vypadá to, že nemají problém s jakýmkoliv motivem, jako některý kousky jsou fakt úlet! Cenu tohohle dortu vám neprozradím, protože to byl dárek a já ji sama nevím, ale prozradím vám, že cca 10 porcový dort s 3D postavičkama se pohybuje kolem 1500,- :)


7litrový kanystr s kohoutkem byl v tom vedru fakt bezva, jediná nevýhoda je to, že v tom ta citronová voda rychle zteplá. Tenhle jsme pořídili v Makru, ale viděla jsem ho i v Butlers.


Ivuška to vzala zodpovědně :)


Vojtík si připravil i tématické tetování. Borec! Akorát Vája je tady taková nedotknutelná :)


Dortík opatřený trojicí hořících "svíček".


Locika měla celkem úspěch :) ostatní dárečky vám ukážu v samostatném článku.


Bazén k nezaplacení.


Dětské hřiště u nás na zahradě :)


Moc děkujeme všem zúčastněným za super odpoledne a za krásné dárečky a příští rok dáme opáčko, což? :)

You May Also Like

3 komentů

 1. Celkem teda závidím, jak barák se zahradou, tak hlavně známé s dětma. A doufám teda, že si Valentinka oslavu užila. A ještě dodatečně VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, škoda, že se s nima právě nevídáme víc :/ Děkujeme moc za přání, já taky doufám, že si Vája oslavy užila, ale podle poslední fotky v článku "TROJKA podruhé" to tak moc nevypadá :)))

   Vymazat
 2. Krásná oslava narozenin a dort vypadá úžasně

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)