COOL CLUB - dětské lifestylové oblečení v Olympii v Brně

by - 29.9.16

Ahoj :)

slíbila jsem vám, že až půjdu zase kolem toho "obchodu" s dětským oblečením COOL CLUB , který jsem objevila v Olympii v hračkářství Bambule nahoře v patře, že vám nafotím nějaké fotky.
Podle mě podobný styl, jako třeba Lindex, ale moc lidí o ní neví.

Tak tady to máte :)Líbí? :)


You May Also Like

7 komentů

 1. Fíí, tak to som vôbec netušila, že tam je nejaké patro :-O vďaka za tip.

  OdpovědětVymazat
 2. Objevila jsem ho v létě v Praže na Chodově a hned jsem se zamilovala.

  OdpovědětVymazat
 3. Naše děti jsou poměrně dost aktivní, sportují, hrají si venku, takže oblečení dost rychle zničí. Nemohu si tedy dovolit nakupovat v takovémto obchodě a spíše jdu cestou nákupu použitého oblečení. Nejvíce se mi osvědčily online sekáče, díky kterým šetřím spoustu času i peněz.

  OdpovědětVymazat
 4. To vypadá nádherně! Rozhodně se tam musím zastavit.

  OdpovědětVymazat
 5. Tam musím zajít! Díky za tip! Já většinou pro dětské oblečení chodím do Pepca. Mají tam pěkné oblčení za fajn ceny, a když si navíc ještě předem prohlédnu Pepco leták, tak předem vím, co tam můžu očekávat. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Mně víc vyhovuje nákup oblečení na internetu . Seženu tam všechno, co potřebuju a většinou i za nižší cenu, než v kamenném obchodě. Hlavně mám na výběr oblečení klid. K počítači si sednu večer, když děti spí. Do obchodu bych musela s nimi a to si nedokážu představit.

  OdpovědětVymazat
 7. Všechno to oblečení je moc pěkné. Já bych dceři koupila nejradši všechno co vidím. Už teď má víc oblečení než já s manželem. Je ještě malá, takže se nechá převlékat, tak nosí každou chvíli něco jinýho. Hrozně se mi líbí kojenecké soupravy ve kterých je pěkně sladěná.

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)