INSPIRACE: Šťastný štítek / Happy Label

by - 25.9.16

Tak jo, tenhle článek už píšu potřetí. Poprvé v  telefonu na cestě z Brna do Ústí nad Labem. Pak jsem doma zjistila, že asi při zamčení se aplikace neobtěžovala rozepsaný článek uložit. Takže jsem doma pátrala a stáhla jinou aplikaci, protože občas mám čas psát, ale počítač s sebou nenosím. No a co myslíte? Článek mi byl potvrzen jako uložený, pro jistotu jsem ho uložila ještě znovu, ale nikde není :D... Moje nervy fakt. 

Takže jsem sedla k staré známé metodě, ale vážně nevím, jak to potřetí napíšu.


Před začátkem školního roku se to na FB skupinkách a na různých fórech hemží dotazy, jak popisujete dětem oblečení, botičky, papučky, pláštěnky, pyžamka a já nevím co ještě, když jdou do školky/školy. Kdybych někde nezahlídla tuším, že u Mama Pocket na instagramu, tyhle krásný štítky, asi bych to vzala lihovkou na cedulku za krkem.


Happy Labels je česká firma, která vyrábí různé druhy štítků, které nalepíte téměř na cokoliv. Jsou ze speciálního materiálu, který můžete prát, sušit, mrazit, ohřívat v mikrovlnce a nic se mu nestane. A mají na výběr opravdu spoustu designů, tvarů i velikostí.

Jak už jsem několikrát zmiňovala, Vája se ráno hodně soustředí na to, co je jí nachystáno a co si musí oblíct. Takže spíš než obavu z toho, že by nepoznala svoje oblečení, mám z toho, že by se k němu nepřiznala naprosto záměrně... Tričko bez Elsy nebo Hello Kitty je totiž naprosto zbytečný :D


Já jsem vybrala mini kulaté štítky s duhou a nechala tam napsat i jméno a příjmení Váji. Můžete tam nechat natisknout třeba jméno a název třídy, pokud máte školáka nebo jen křestní jméno, je to na vás... 24 mini kulatých štítků  s průměrem 23mm vyjdou i s poštou na něco málo přes 300 Kč a věřte mi, že vážně nevím, kam už je nalepit :)


Jak označujete oblečení vašim dětem? Máte něco fakt osvědčeného?


You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)