SOUTĚŽ o 3 balíčky produktů Feminella

by - 26.9.16


Dneska, kdy jsem přesně před 3 lety měla za sebou několikatýdenní boj s kojením, kdy se mi kroutily při každým přisátí i palce u nohou, kdy jsem u každýho kojení brečela, se ke mně dostaly produkty od firmy Feminella, která vyvinula produkt nejen na podporu poporodního hojení, ale právě i pro podporu bezproblémového kojení.
"Super." říkám si. Pro mě trošku pozdě nebo na druhou stranu ještě příliš brzo :D, ale všem opravdu VŠEM nastávajícím maminkám přísahám, že ve chvíli, kdy vás bude děsit každé další krmení, budete platit zlatem za cokoliv, co by vám i jen z rychlíku mohlo pomoct. Já jsem se tím těžkým začátkem prokousala sice sama a kojila nakonec ještě rok, ale některé z vás to můžou zkusit pohodlněji :) Já věřím, že zrovna Feminella Hereditum není ten placebo případ a 3 z vás ho teď budou mít možnost vyzkoušet.

Feminella Hereditum:
- obsahuje jedinečné, tělu vlastní lactobacily (Lactobacillus fermentum Lc40), které jsou izolované přímo z mateřského mléka. Feminella Hereditum prospívá kojící mamince i miminku zároveň. Jako látka tělu vlastní podporuje proces kojení přirozenou cestou.


Role laktobacila v mateřském mléce spočívá v udržování rovnováhy mezi přirozeně přítomnými mikroorganismy. Pokud je tělo oslabeno, může dojít k přemnožení potenciálně škodlivých bakterií. Následně se mohou objevovat potíže při kojení, jako je bolest prsu, zatvrdliny, snížený mlékotok. Pokud toto včas neřešíme, může dojít až k zánět prsu (odborně mastitida), který je provázený bolestí prsu, otokem a teplotou. Mastitida patří k nejčastějším příčinám předčasného ukončení kojení.
Feminella Hyalosoft:
- díky obsahu kyseliny hyaluronové přispívá tento zdravotnický prostředek k hojení poševní sliznice po porodu. Kyselina hyaluronová jako látka tělu vlastní je přirozenou součástí lidských tkání, na sliznici vytváří ochranný film. Účinky kyseliny hyaluronové v přípravku Feminella Hyalosoft jsou podpořeny také vitaminem E a extrakty z bylin s hojivými, antimikrobiálními, antiseptickými a protizánětlivými účinky, mezi které patří například pupečník asijský, sléz lesní, heřmánek pravý a Tea Tree oil.

SOUTĚŽ:

O balíček Feminella, který obsahuje oba výše popsané produkty, můžete soutěžit ode dneška do 9.10. do půlnoci. A co pro to musíte udělat?

1) dát "líbí se mi" Bejbyblogové FB stránce
2) být pravidelným čtenářem tady na blogu (= klik na tlačítko "odebírat" tady na stránce v pravém sloupci níže)
3) správně odpovědět na soutěžní otázku tady do komentářů a připojit svůj email
-------- Komu prospívá doplněk stravy Feminella Hereditum? ---------

a) Jen matce
b) Jen dítěti
c) Matce i dítěti


Komentáře budou skryté, abyste neobkreslovali, v pondělí 10.10. vyberem s Valentinkou 3 vítěze a dám jim vědět, jak do emailu, tak i na FB.

Ještě malá nápověda: odpověď na soutěžní otázku a spoustu zajímavých informací o kojení najdete na http://www.feminella-hereditum.cz/


Hodně štěstí :)You May Also Like

6 komentů

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)