Fotoreport: Den otevřených dveří v ČESKÉ TELEVIZI Brno

by - 22.10.16


Máme za sebou krásný slunečný devítistupňový podzimní den.

Varianty, jak s ním naložit, byly původně dvě. Cirkus nebo Den otevřených dveří v nové budově České Televize. Vzhledem k tomu, že jsem něco, co dokáže zastoupit cirkus, vymýšlela od chvíle, kdy ho v Komárově postavili, za tohle odpoledne od ČT jsem byla moc ráda. V cirkuse jsme byly s Vájou na jaře na Berouskovi a myslím, že to žádný jiný cirkus nepřekoná nebo minimálně to bude levnější obdoba :) (no, levnější...).

Česká Televize má v Brně novou budovu a dnes tam měli otevřené dveře :) Vedle budovy bylo podium s programem, hned vedle stánku s autogramiádou byl stánek s čajem a svařákem a z druhé strany budovy bylo malé venkovní kino pro děti, kde pouštěli pohádky. Stálo tam i takové to vysílací auto, do kterého jste se mohli podívat, jak vypadá, stoupnout si před kameru a "vysílat živě" do auta :) A co bylo nejdůležitější...po celém areálu se pohybovaly postavičky typické pro Českou Televizi. Jů a Hele, Večerníček, Bob a Bobek, Pat a Mat a nakonec taky plyšové Déčko

Moc ráda bych se podívala i dovnitř, ale podle mého odhadu, čekací doba v řadě, která se vinula od vstupu do hlavní budovy až k parkovišti, byla tak na 45 minut až hodinu. Stejně, brát dovnitř Váju by bylo asi trošku nedomyšlený, protože by se tam stopro nudila, natož čekat hodinu v 10 stupních venku až na nás přijde řada. Takhle jsme se pohybovaly po areálu, Vája tancovala jak zběsilá, takže jsme se zahřály a užily si super odpoledne. 

Tady mám pro vás pár fotek :)

Kdo byl taky z brňáků? A vystál si pěkně řadu?
You May Also Like

1 komentů

  1. Den otevřených dveří. To je něco, co mi připomíná každý den u nás doma :-D Je to občas ale problém, protože když je venku průvan, tak se nám dveře smeknou a rychlostí se zavírají. Nejen, že se ničí dveře ale i futra. Dlouho jsme ten problém řešili až nám ho nakonec vyřešila dveřní zarážka .

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)