TIP VÁNOCE 2016 | personalizovaná dětská knížka

by - 26.11.16

Kdo sleduje náš FB tak asi viděl, že minulý týden jsem se pokusila o první video, který je na našem jůťjůbu :) Nejsou to žádný profesionální videa, jen mi některý věci, které vám chci ukázat, přijdou autentičtější na videu než na fotkách. Minulý týden jste se mohli podívat na deskovou hru pro nejmenší - Loto Dům a dneska jsem vám chtěla ukázat další super věc. Osobní dětskou knížku od originalniknihy.czO podobné knížce Lostmy.name pro děti v angličtině už jsem psala tady, když ji Vája dostala k třetím narozeninám. Dneska vám chci ukázat moc povedenou českou variantu.

Osobní dětské knížky od originalniknihy.cz jsou opravdu vymakané. Máte na výběr z mnoha příběhů, ve kterých vaše děti budou hrát hlavního hrdinu. Při objednání knížky po vás formulář bude chtít například barvu vlasů, pleti, očí, oblíbenou barvu, jméno nejlepšího kamaráda, místo bydliště a spoustu dalších detailů, které jsou potom použity v příběhu knížky. 

Další výhoda je podle mě, že máte na výběr nejen z mnoha předepsaných příběhů podle toho, jestli máte kluka nebo holku, ale taky podle věku dítěte. Starší děti si o sobě totiž mohou číst už sami. 

Já jsem vybrala knížku Dobrodružný den pirátky Valentinky. Knížka o princezně by byla jistě velkým úspěchem, ale pod stromečkem bude určitě přeprinceznováno, tak jsem to chtěla trošku vyvážit. Podívejte se na video, kde uvidíte, jak celá knížka vypadá :)


A jestli vás zaujala, tak se podívejte na jejich kompletní nabídku a nechejte  se inspirovat i ostatními knížkami na originalniknihy.cz


Vaše

You May Also Like

2 komentů

  1. Super, dal jsem sdílet na FB, myslím, že je to super tip na dárek pro všechny, kteří mají malé prcky :-) Tak šťastné a veselé :-) Tť

    OdpovědětVymazat
  2. To já jsem chtěla letos naší malé dcerce pořídit nějakou interaktivní hračku, při které by se i něco málo naučila. Nakonec jsem se rozhodla pro dětské klávesy, takže jsem moc zvědavá co na ně bude říkat.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)