Vánoční Brno 2016

by - 7.12.16Zdravím vás všechny v předvánočním čase a posílám vám trošku atmosféry z Vánočních trhů v Brně...Já tyhle davový akce sice moc neprožívám, ale letos je to podle mě udělaný tak nějak líp. "Atrakce" a stánky jsou rozděleny na víc míst, která jsou navíc propojena trasou Vánoční šaliny. A dneska - ve všední den od cca 17 do 19 hodin jsme se na svoboďáku mohly dokonce i volně pohybovat :)Vánočná šalina - "...to muselo dát příšernou práci. A přitom taková blbost, co?" :D  ta nás samozřejmě zajímala úplně nejvíc, ale konkrétně ve Vájině případě je asi jedno, jestli svítí nebo ne, projely jsme si v ní dvakrát celej okruh :)
Já celej ten strom prostě nevyfotím :) Tak jsme si daly na večeři přemaštěnej bramborák ve stánku, Vája se dvakrát předběhla v řadě na zvonění na zvon, "projela" se na dřevěném koni a zatancovala si na koledy. Na vlakovém nádraží si v téže sekundě, kdy se na návěsti objevilo číslo našeho nástupiště (5 minut před odjezdem), na které jsme čekali asi 20 minut, rozhodla, že teď potřebuje HNED, ale opravdu NUTNĚ čůrat. A ano...ptala jsem se u každé restaurace, bistra, mekáče, KFC, které jsme celý podvečer míjely. A pak s ní běžíte tím koridorem v náručí na vaše nástupiště a ona se chechtá, jak to moc hopsá. 

Byl to super den :)

A co vy a Vánoční trhy ve vašem městě??? Pokud si chcete navíc zahrát o nákup v hodnotě 500,- v e-shopu mimulo.cz, napište komentář i sem  k naší předvánoční soutěži :)
You May Also Like

2 komentů

  1. Musím říct, že se fotky náramně povedly. Nejprve jsem si myslel, že jsou foceny Nikonem 3200 nebo nějakým jiným "dělem", ale asi to bylo na iPhon - no jo, technika jde hold dopředu mílovými kroky. Jen jsi zapomněla zmínit že jsi zapla stabilizátor obrazu, protože jinak by obrázky po těch asi 5 hrnečkách svařáku vypadaly asi trošku jinak :-)

    OdpovědětVymazat
  2. No jo, ještěže "anonyma" poznám :) doufám, že i případná sociálka bude mít stejný smysl pro humor, jako ty, táto ❤

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)