Korálky kam se podíváš | B.Toys

by - 4.1.17


Musela jsem vám hned po Vánocích nafotit jeden Valinčin dárek. Myslím, že jsem z něho unešená víc já a klidně bych ty výtvory i nosila, kdybych měla kam :D 


Úplně poprvé jsem o nich četla u Verunky na blogu Matylda&Hugo, kdy je dostala Matlička. Ale to byla Vája ještě malá a přišlo mi to pro ni brzo. Teď jsem se k nim vrátila před Vánocema a hned je objednala.Je to boží hračka, kde můžete dokupovat sady korálků i podle barev atd. Ale je potřeba na webech trošku hledat, protože tohle balení o 500 kusech, které máme, jsem už teď nevygůglila. Možná si řeknete, že je to zbytečně moc. Pět set dílků/korálků/tvarů, ale když máte občas doma holčičky dvě + já a vezmeme v potaz, že každá z nás chce mít aspoň jeden náramek, jeden náhrdelník a jeden prstýnek, tak máte jistotu, že vám nepochybí :DKorále jsou doporučený od 4 do 10 let, Vali má 3,5, není to žádnej pořez a spojí korálky v pohodě, i když u některých tvarů je potřeba se trošku snažit :)Největší balení s 300 kusy jsem našla na Mall.cz. A mají víc druhů balení a od B.Toys konkrétně spoustu hraček. Je pravda, že jsou dražší, ale pro mě minimálně moc krásné.


Líbí se vám? Já se z nich můžu zbláznit a často pobízím Váju, že bychom si mohly něco parádnickýho udělat. No jo, matka blázen!


You May Also Like

3 komentů

  1. Náhodou, já jsem stejně střelená! Korálky jsou úžasné - děkuji za tip! U nás navlékání také hodně frčí poslední dobou. No a i já občas iniciuji, aby jsme šly tvořit! :D Zuza je velká parádnice a tak se nenechá 2x pobízet.
    Napadlo mne, zda by se to nedalo sehnat na nějakém zahraničním webu třeba? :) Určitě se podívám.
    Krásný den!

    OdpovědětVymazat
  2. Tak jedna milá čtenářka na Fb napsala do komentáře, že jsou sehnatelné 500ks na Feedo.cz - konkrétně https://www.feedo.cz/b-toys-spojovaci-korale-a-tvary-pop-arty/

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)