Prosinec a Vánoce 2016

by - 3.1.17

Zdravím vás v novém roce:)

Někdy mám pocit, že držím telefon v ruce větší část dne než bych považovala za vhodné a o Vánocích si to chci hlídat dvojnásob. Nevím, jestli se mi to daří, to musí posoudit jiní. Ale snažím se. Všechny ty vánoční fotky, jsou moc krásné, ale...

V něčem jsou si volba Papeže a koncert Lucky
Vondráčkový podobný...(1000 věcí, co mě serou)
Přečtěte si tenhle "hejt" malé skupinky lidí 1000 věcí, co mě serou, kteří píšou na každej den v roce malej příspěvěk o tom, co je na nasrání :) Komu se nechce proklikávat, tak mými slovy? Nerada bych "prožila" každej výlet, koncert, událost nebo zážitek prostřednictvím mého displeje na telefonu. Takže moc díky...tenhle hejt #583 mě provází už pěkně dlouho (od 2013) a snažím se pamatovat si věci a užívat si je i bez telefonu nebo foťáku. Tihle kluci a holka mě tolik nadchli, že jsem si jejich e-book tehdy koupila do tabletu do porodnice... Samozřejmě jsem po porodu nebyla rozhodně tak nad věcí, jak jsem si myslela že budu, když jsem si ho objednávala. Měla jsem v plánu si tímhle čtením udržet takový ten zdravý humor/rozum :D Myšlenka dobrá, ale stalo se přesně to, že jsem v porodnici každou vteřinu koukala na svoje miminko a zdravý humor mi byl asi tak....jo, tam! :)


Proč taková obšírná úvodka? Protože vánočních fotek od nás letos moc nebude. Chtěla jsem fotit aspoň Valinku v štědrovečerním odění,ale asi tak hodinu před večeří jsme začali řešit její ouško, takže jsem ji ani nestrojila, jen jsem nakapala do ucha, položila k televizi a byli jsem rádi, že jsme nemuseli jet na pohotovost. Většinu fotek jste viděli na instagramu, ale pro ty, co ho nemají (zdravíme tetu Půju, která zdárně odolává), tady máte náš prosincový přehled...


Viděli jste náš adventní svícen,jak šla Vali za andílka,jak jsme pekli cukroví,
jak jsme svítili mým krásným předvánočním dárkem,jakej jsme měli stromečeka jak jsme byli na 2 dny na horách :) já tomu říkám hory, protože mezi Vánocema a Silvestrem, když se jezdí na lyžích, tak jsou to pro mě prostě HORY, ikdyž geograficky to tak vůbec být nemusí :DTak to je můj stručný report z našeho vánočního období, doufám, že jste si užili krásné chvíle s vašimi nejbližšími a do nového roku jste vkročili v pohodě.

Mějte se a u dalšího článku se uvidíme napsaný :)You May Also Like

3 komentů

  1. My už máme větší děti, tak jsme letos poprvé pojali Vánoční svátky jinak a strávili je v Alpách. Mimo všední stres a shon a musím říct, že jsme si krásně všichni odpočinuli a užili si to spolu. Samozřejmě jsme se nechali všichni pojistit https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni/cestovni-pojisteni-na-hory . Hlavně u dětí se úraz stane skoro hned.

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, tak to já osobně nemám s tím pojištěním, které popisuješ úplně dobré zkušenosti. Jednou jsem se od nich nechala pojistit na cestu do Francie a oni pak měli problém mi zaplatit i standardní lůžko v nemocnici... Už nikdy více! Od té doby se na dovolenou nechám vždy pojistit od https://www.insiacare.cz/ a jsem s nimi moc spokojená ;-)

    OdpovědětVymazat
  3. Mně už teda na vánoční stres pomáhá jen vypnout rádio i reproduktor s koledami, jít se někam ven do přírody projít a dát si třeba večer před spaním CBD. Přišla jsem na to až vloni, do té doby to se mnou bylo těžké nejen v tomto zimním období, ale teď je mi opravdu lépe. Doporučit můžu třeba olej z webu https://www.cibdol.cz/ , sama si tam objednávám a jsem moc spokojená ;-)

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)