BEJBY NA HŘIŠTI | BRuNO Family Park - Brno

by - 16.3.17Nedávno jsem byla s Vájou poprvé v BRuNU. Kdo tam ještě nebyl, může trošku nakouknout skrz tenhle článek. Pár fotek jste mohli vidět už v Instastories a pár vám jich dneska dám i sem. No pár. Celkem dost.

BRuNO je asi 2 roky mladý moderní family park na okraji Brna. Konkrétně ve Slatině. Je to obrovská hala herně rozdělená na 2 části. Pro mláďata (0-4 roky) a pro ty ostatní. Mláďata jsme nějak nezaregistrovaly, protože jsme celý tři a půl hodiny strávily v hlavním prostoru, kde je většina atrakcí určena až do 99 let.

Při vlezu jsme dostaly čip na ruku, na který funguje skříňka, načítá se útrata v bufetu ZOBKA, jízdenky na auta a na lodičky, které jsou placené zvlášť a všechno dohromady i se vstupným platíte až při odchodu. Nemusíte tudíž s sebou tahat peněženku, maximálně telefon nebo foťák s kterým lezete do výšin a máte pak strach, že vám propadne na zem třeba skrz jednu ze 167 sítí nebo tak. Na konci zaplatíte všechno dohromady i se vstupným. Kolik to je? Koukněte se sem.

Jak jistě víte, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Takže jestli si myslíte, že si dáte v klidu kafíčko, bezlepkovej dortíček a budete sledovat své dítě zpovzdálí, tak možná, ale určitě ne to moje. To je takovej věk "maminko, pojď se mnou". A maminka šla a šla. Šla a Lezla. Podlézala. Klouzala. Skákala. Šplhala. Visela. Běhala... Usoudila jsem, že doprovod dítěte je tady zdarma evidentně proto, že tuto návštěvu má ten chudák za trest...

--------------------------

Restaurace Hnízdo, které má moc stylový koutek s opravdickými hnízdy :)Prý kloaka. Ty názvy atrakcí vymýšlel fakt někdo s velkou fantazií :D


Bouráme genderové stereotypy. Velká řidička a mamčin nos.Rybky a mámu sežrala chobotnice - to je legrace.


A osudné lodičky. Ve chvíli, kdy se Vája uprostřed rybníčku začala točit dokola loďčiné osy, jsem si uvědomila, že asi neumí sama řídit volantem. Jak to dopadlo?


Chudák animátorka oblekla rybářské kalhoty a vyrazila pro trosečníka. (Takhle si asi nějak představuju vznik psychických bloků z dětství.)


Banány. (Ne Fakt?)Čapí oko (výhled je v úvodní fotce). Skleněný kus podlahy a jak se najednou vrhají do náruče, ty dětičky.


Asi jsem bez fantazie, ale tady to akvárko s kuličkama a rourama se jmenuje Mraveniště, chápete?


Obří houpací a točící se zvon. Lezecká stěna a stolní hokej a fotbálek.


Obří Pavučina. Teď mě tak napadá, že v té jediné jsme nebyly. Uff. Narozdíl od ptačí budky (to zelený).


Polštář. Dobrý je, že je právě u této atrakce posezení a bufet, protože ještě lepší je, když jedno dítě stojí nahoře na jedné straně a druhé na druhé straně skočí :D


Křeček a kolotoč.


Jeden z "komínů". Vystoupáte jím na následující atrakci...


Ptačí budky ve výšce "nevimalevysoko!" propojené kilometry síťovaných tunelů.


Jediný důkaz, že jsem tam fakt byla já - moje roztrhaný rifle vpravo dole. Mám samozřejmě i videa, kde jsem, ale jsou výhradně do rodinné videotéky. Nejsem Diana Kobzanová, abych ukazovala skákacího zajíčka ve cvičeníčku (to si najděte na jejím instagramu - fakt stojí za to :D)


Zážitek k nezaplacení - potřebovala jsem pak odpolední odpočinek, takže jsem to zalomila doma s Vájou na gauči. 

Kdo už byl a jak se vám líbí v BRuNU?

Dělají taky akce jenom čistě pro dospělé pozdě večer (nejbližší termín 24.3.2017), tak mrkněte na BRuNŮV FB a zkuste zajít. Mají to tam fakt vymakaný.
You May Also Like

4 komentů

 1. Vendi to zní skvěle :) Škoda, že není ani jedna fotka "matky v akci" :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blani, to je právě naopak velká výhoda tohoto článku :)))

   Vymazat
 2. Tak to vypadá parááádně - tam by se ta naše opice vyřádila a zase by byla scéna, že nejede domů.. :D Díky za tip na výlet! :)

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)