Filosofické okénko | Tak jsem blogerka nebo ne?

by - 16.5.17

Dneska si trošku zabilancujem. Samozřejmě v návaznosti na anketu MAMAblog roku 2017. Už loni, kdy Míša z Babybistro stvořila první ročník (a za to velký DÍK!), jsem si během hlasování často pokládala otázku: "Fakt tam mám být?" 

Mimochodem, ode mě nikdy neuslyšíte, že jsem blogerka. Když už ze mě dostanete, že mám blog, tak hasičskej kalendář by se za tak sytě červenou barvu rozhodně stydět nemusel.

Srovnávat se totiž se všemi blogerkami, které znám a věřte, že jsem je sem chtěla vypsat (tady si je ale bez mé námahy můžete přečíst opravdu všechny), je pro mě minimálně velmi odvážné. Před lety, když jsem vybírala název blogu, mimochodem doteď nevím, jak jsem na Bejbyblog přišla, jsem absolutně netušila, že si pěkně zavařím a budu začínat a "vést" celý tenhle seznam nominovaných. No vrchol.

Samozřejmě, že je to podle abecedy. Logicky. Ale my jsme tam prostě hned na ráně. Vsadím se, že kdyby se písmena uměla červenat...tak jsme první a navíc ještě rudí. No a to, jak se teď strašně cool říká, nechceš.

(EDIT: Asi jsem byla vyslyšena :) a během dnešního dne je v nominaci i 3dmamablog a já se cítím na druhým fleku mnohem mnohem líp :)


Nejčtenější

Když se koukám na to, který články jsou u nás nejčtenější, tak z těch starších je to brněnský Biotop. Přírodní koupaliště, kde jsem psala recenzi pár dní po otevření, plná spokojenosti a ona tam pak proběhla nějaká aféra s kvalitou vody a někteří i průjmovali a blinkali a tak... No chtěla bych tam letos znovu, protože takhle to bude aspoň aktuální a mrkneme se na zoubek té vodě :) Doufám, že se taky nepo...

takový malý prďoch v té vodě
Potom jeden novější o knížkách pro děti "..když někdo umře". Absolutně jsem netušila, že do pár hodin to bude mít kolem 500 prokliků. Pro zkušený blogerky asi normálka, ale já jsem to nepochopila :-O Asi je to téma hodně zásadní pro rodiče a nikde se o něm extra nepíše. Všimla jsem si ale, že ho potom zařadilo víc blogerek. A to je dobře.


trošku větší prďoch než na koupáku :)

Nejvzácnější článek

Je to recenze na náš první kočárek. Tady tohle je pro mě jedna VELKÁ nostalgie a článek plný vzácných fotografií. Zaprvé první kočárek je vždycky srdcovka - Bugaboo o to víc. Zadruhé jsem v sobě měla tolik odvahy nebo drzosti nebo já nevím čeho, že jsem si dovolila v tomto článku zveřejnit fotografii sebe s 15 přebytečnými poporodními kily. No a taky je to jediný článek, kde je Vájin táta.


 celý článek
celý článek
Slibuju v něm, že bude recenze i na našeho pokračovatele od Mamas&papas. Nebojte než ho prodáme, tak slibu dostojím (jako vážně:) a taky se můžete těšit, na recenzi ještě jednoho kočárku, ale to si nechám jako překvapení :)

Je statisticky dokázáno...

Ano, pojďme si ukázat statistiky, protože transparentnost a pravdivá čísla jsou v současnosti dosti populární a publikum velmi zajímají...(že? :))

598 followers Instagramu @bejbymama
266 fanoušků na Facebooku
41 pravidelných čtenářů na Bloggeru
3535 otevření stránky za minulý měsíc


Takže jsem se sama ohlédla za tím vším a zjistila, že už to fakt dělám dlouho a moc to nikam stejně nespěje, takže zvažuju "blogerský důchod".

Ne kecám, nechci ani politovat ani slyšet "neee, nechoooď!". Nikam nejdu a budu vás otravovat svým pisálkováním dál. Protože i kdyby to nikam nespělo, tak mě to prostě baví a to stačí :) A navíc. Nejsem blogerka, takže nemůžu jít logicky ani do žádnýho blogerskýho důchodu. Aha, že? :)

Chystám se prostě jen držet tempo, udělat pro vás aspoň o malinko víc soutěží než vloni a zůstat normální :D

You May Also Like

6 komentů

 1. Super napsané! Moc ráda tě čtu!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc děkuju, od tebe si toho obzvlášť cením <3

  OdpovědětVymazat
 3. ...bylo by škoda přestat...."ne"blogerko :-), mě se líbí, že tvoje články jsou domácí, nevyumělkované, prostě přesně pro mámy....a táty :-), tak jen dál - držím palce

  OdpovědětVymazat
 4. :)) zdravím. Nakoukla jsem a přijdu zas. Nebýt ankety mamablog roku 2017 spousta blogů mě mine. Přečetla jsem lékarničku a jdu tedy mrknout na ten Just, akce Mámy mámám mě mrzí, zvlášť když byla v Praze. A knihu Léčbu zemí mám už taky na svém seznamu. Díky za inspiraci.

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuju moc :) a já o vás zrovna píšu ;) Knížka fakt stojí za to...Taky jsem k vám nakoukla a až budu mít víc času, pustím se do čtení :)

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)