20.-21.6. | MINT: Brno fashion market 24

by - 13.6.17


24. ročník Brno fashion Marketu se u nás uděje příští týden v úterý 20.6. a ve středu 21.6. Nevím, jestli jenom mně přijde vhod, že víkendový termín byl přehozen na všední dny, ale každopádně ho konečně tentokrát stihnu :)O MintMarketu jste už určitě slyšeli. Velká akce, která na jednom místě slučuje české designéry a návrháře, kteří třeba nejsou tak profláklí a to je velká škoda. Nachystala jsem pro vás malý výběr toho, co by se vám mohlo hodit na Mintu vidět. ("mohlo hodit vidět?" = co to jako je?)


Letošní červnový brněnský Mint se navíc bude odehrávat jako úplně první událost v zrekonstruované tržnici na Zelňáku. Spešl akce = spešl místo. Souhlasím a těším :)

ÚTERÝ 12.30 - 20.00
STŘEDA 10.00 - 17.00


Spousta zajímavých vystavujících, opravdu jsem je projela všechny a je na co se těšit. Z takových těch nedětských je boží Bali Secret - jógu nedělám, ale kvůli té jejich podprsence bych byla schopna i začít. Šperky ze zrecyklovaných Pet lahví od IMH, přírodní kosmetika včetně přírodních lubrikačních gelů Álma-linne a tak dále a dále a dále...


A na co se teda těším úplně nejvíc ??? Na tohle !


1. autorské látkové plenky od MamaPocket s krásnými texty nebo obrázky (má novinku - plenky s monogramem) - vystavuje proprcky.cz

2. DlouháPunčocha nemá s punčocháčema nic společnýho (maximálně Pipi). Sdružuje ty nejzajímavější a nejkrásnější knížky pro děti. Těším se na jejich výběr.

3. Kaš-mi-daš. Kdo chodí do papírnictví rád stejně jako do drogerky, tak u tohohle "stánku" bude stát hodinu. Kaš-mi-daš je totiž hodně stylový papírnictví.

4. oblečení, hračky, doplňky se skřítkovskou tématikou Šimido, vystavuje proprcky.cz

5. Pišlik v autíčku pro pišliky, kterého si můžou děti sami domalovat nebo obléknout :) vystavuje proprcky.cz

6. Teepee, polštářky, koše na hračky, taburety, girlandy - to všechno dělá Vigvam a vystavuje ho zase proprcky.cz :)

7. a nakonec něco pro mě, ale vlastně i pro Váju :) Doplňky do vlasů z květin. Čistá nádhera Le Petit Joie


Úterý po 18 hodině to jistí. S kým se uvidíme?
You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)