BEJBY NA HŘIŠTI | Mirákulum + soutěž

by - 25.7.17Zařadila jsem Mirákulum do |Bejby na hřišti| ale ono to tak úplně jenom hřiště není. Tentokrát je to tip na celodenní výlet do obrovského přírodního rodinného parku.

Minulej týden jsme se vypravili do Milovic u Prahy do bývalýho vojenskýho areálu. Cesta byla pěkně naplánovaná, dokonce i řízky jsem smažila :D Nejdřív se tento typ svačiny setkal s velkým nepochopením (něco jako "typičtí Češi" tam probíhalo :D) ale nakonec na parkovišti zvaném D1 mi za ně všichni málem utrhli ruce :)

U Mirákula je kolem tisícovky parkovacích míst zdarma, takže jsme pohodlně zaparkovali i v 1 odpoledne a mohli jsme si VŠICHNI užít 10 hektarů obrovský přírodní zábavní park. Kromě země prasátka Pigy (pro nejmenší) můžou totiž na všechno jak děti, tak i dospělí.

Když jsem výlet do Mirákula plánovala shodou okolností jsem o něm v té době četla i v červnovém Forbes. Jiří Antoš, velkej táta celého tohohle unikátního rodinného parku z akátového dřeva, je velmi sympatický pán, který Mirákulum otevřel nanečisto v roce 2012. Od té doby ho neustále zvětšují a přidávají nové a nové atrakce. Všechny atrakce si vyrábí firma pana Antoše sama (kromě skluzavek) a celé Mirákulum je z velké většiny rodinný podnik.

Hned po vstupu jsme holkám dali papírové náramky s telefonním číslem a jménem, které jsou volně k dispozici a moc doporučuju. My jsme tak volali mamince jednoho chlapečka, který se ztratil. Podzemní chodby jsou fakt hustý a občas vylezete opravdu hodně daleko od toho než jste vlezli. Takže bacha :)

Park je opravdu bomba, popisovat vám jednotlivé atrakce je zbytečný, mrkněte se na fotky dole a i tak mi jich tam ještě spousta chybí. Ale tohle je opravdu sázka na jistotu. Jediná rada - abyste si to opravdu užili - fakt si vyhraďte celý den. Mají otevřeno od 10:00 do 18:00.

Co chci ale vyzdvihnout, tak to, že se myslí hodně i na rodiče. U každé atrakce máte nespočet možností si sednout na lavičky, kmeny, kameny k tomu určené. A vše důležité, jako je jídlo, pití a záchody, je pořád v dobrém dosahu. Grilovací zóny a vyhrazené odpočinkové malé parky, kde si roztáhnete deku, zaparkujete kočárek, popřípadě si sednete na připravená lehátka/sedátka - to je prostě super! Podle mě je celkový koncept hodně dobře logisticky udělaný.

Co se týká návštěvnosti, celkem by mě zajímalo, kolik lidí tam zrovna v ten den bylo. Byla to prázdninová červencová středa a počasí bylo luxusní - 31°C. Přišlo mi, že lidí bylo strašně moc, ale u stánků ani atrakcí to nebylo poznat. Nikde jsme nijak zvlášť nečekali ani se nemačkali. Vedro vám nevadí, protože kde nejsou stromy a les, tak tam jsou obrovské slunečníky.

Mám spoustu fotek ale i přesto se snad ani všechny ta nádhera vyfotit nedá. Koukněte na oficiální stránky Mirákula, kde je jich taky spousta, taky mapa areálu, doporučení, co si vzít s sebou a další důležitosti. Podle mě je cena vstupného velmi příznivá, vstupenka je platná celý den a stojí 210,- když je den s programem a 140,- za den bez programu.

My jsme koukli na chviličku na Čiperky, kteří vystupovali v amfiteátru, který má kapacitu cca 600 lidí a Tokhiho s bubínkama jsme slyšeli až na atrakce, takže super :)Čiperkové


obří houpajdy


kontaktní minizoočeká až se jí vylije kyblík vody na hlavu :P

vodní svět---- A kdo byl statečný a dočetl až sem, může se zapojit do soutěže ----

Pro jednoho/jednu z vás (ať jsme genderový) mám schované 4 volné vstupenky do Mirakula. Sledujte mě kdekoliv a nechejte mi tady nějaký třeba prázdninový komentář :)

Dáme si na to týden, takže do úterý 1.8. do půlnoci, potom náhodně vyberu jeden koment a pošlu volňásky, co nejrychleji, ať stihnete naplánovat výlet s rodinkou ještě o prázdninách :)

Moc děkuju za pozornost a přeju štěstí


You May Also Like

16 komentů

 1. Zdar, skoda ze pan není tak podnikový, aby udělal další Miralulum u Brna, vypadá to luxus..! Tak užívejte zbytek prázdnin, holky 😘

  OdpovědětVymazat
 2. Jé děkuju za článek, my jsme letos byli ve Fajnparku a pak jsem si řekla že další nechám až bude dcera větší :) ale vy jste mne těma fotkama, tak navnadila, že tam letos možná ještě kouknem :) děkuju za článek a zkusím štěstí Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Taky jste mě navnadila! Bála jsem se davů, ale vypadá to fakt skvěle. Krásné léto! V.Belikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Hehe, na Čiperky bysme se taky rádi podívali i naživo :) Moc krásné fotky, doufám že jste si to náležitě užili :) slunicko1321@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jééé, to by rodinka měla radost.Tak zkusím štěstí, kdyby se náhodou unavilo :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný článek a inspirace pro rodinu. Do Milovicse chystáme již delší dobu a listky by se šikly.
  lencaklimova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Ja o Mirakulu slysela,vypada fakt skvele, navic by se vyradil i nas tata 😂 A kdyz prazdninovy komentar, tak prazdninovy tip: za Brnem je zabavni a vzdelavaci park Permonium kam bychom se jednou take radi vypravili.:) hrubanovam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. O Mirakulum jsem toho četla a viděla hodně a přesto ze jsme z Prahy tak jsme se tam ještě nedostali...třeba nám to teď vyjde...držím si pěsti a přeji krásné léto �� kala.kalamajka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. O Mirakulum jsem toho již hodně slyšela a jelikož je náš Theo velmi aktivní chlapeček, těšíme se až Mirakulum vyzkoušíme, třeba již toto léto :) Za nás můžeme doporučit pobyt v Babylonu, který zavede jak do světa zábavy tak i do světa relaxace. Hezké léto :) makypapezova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Lucie Johaníková30. července 2017 22:03

  O Mirakulu jsem slyšela samou chválu, už je na našem seznamu výletů. Bylo by fajn vyhrát volňásky a vzít tam i ségru s rodinou :-)
  johanikova.l@email.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Parádní fotky, supet výlet. O Mirakulu už jsme slyšeli ale nebyli:-) zábava všeho druhu pro děti i dospělé. Užívejte léto a pohody. My máme rádi zvířátka a taky zábavu. Tak třeba se na nás usměje štěstí.
  lenkahamakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Máme rádi dětská centra!A kdyby jsme vyhráli, tak by to byla záminka vyjet na pořádný výlet mimo Moravu :) evdusk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Tam je to super a letos jsme tam ještě nebyli, ale chystáme se. Letos poprvé i s mužem. :-) vstupenky by se hodily... michaela.kankova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Jee, to je škoda, že jsem tuhle soutěž objevila až teď! Do Mirákula se chci už dlouho vypravit se svojí neteří... No, nedá se nic dělat. Vypadá tak dobře, že ten vstup i ráda zaplatím :)

  Kdyby sis chtěla sama o něco zasoutěžit (nebo tvoje čtenářky), koukněte se sem: http://www.blogerky.cz/blogy/prispevek/297737. Tenhle měsíc se hraje o značkové pánské hodinky GANT! :)

  OdpovědětVymazat
 15. Já moc nemám ráda takovéto veřejné prostory, kde by se dítě mohlo snadno ztratit. Našim dětem se proto snažím na zahradě vytvořit vlastní hřiště, aby si mohli podobně hrát i pod dohledem a v bezpečí našeho pozemku. Nedávno tak na zahradě přibyla nová trampolína a plánujeme toho samozřejmě i víc.

  OdpovědětVymazat
 16. Pěkné fotky. Myslím si, že můj malý už se taky nemůže dočkat až zase bude dovádět někde u vody. Teď přes zimu si ale bude muset nějak vystačit doma se svými hračkami. Právě na ty jsem mu před časem koupila takový šikovný box, který jsem našla tady. Už jsem se totiž nemohla dívat jak se mu pořád válí různě po pokoji.

  OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)