ČTYŘKA

by - 5.7.17


10 dnů po oslavě Valinčiných narozenin jsem dopřebírala a doupravovala fotky. Tak vám to tady trošku shrnu.

Bylo to hodně barevné a veselé. Vájiny narozeniny jsou jedna z mála událostí v roce, kdy se sejdeme opravdu velká většina rodiny. A chtěla bych to tak zachovat. Protože v dnešním světě internetu, videohovorů, mmsek a všeho možnýho jsme si hodně zvykli na to, že tohle stačí. Je pravda, že většinou za to můžu já s tím, že naplánovat si volno, aby byli všichni spokojení, je taky trošku náročnější, ale teď to vyšlo :) Děláme to od loňského roku nadvakrát, kdy druhá část jsou kamarádi a jejich děti. Vzhledem k neštovicím je to ale letos posunuto na neurčito :) Takže rodinná část se vydařila na jedničku, babi s dědou přijeli jako vždy "vystajlovaní" do tématu (viz fotky) a bylo to všechno celé barevné a veselé!

Na hodně věcí jste se mě ptali na instagramu ve zprávách, tak vám to tady ještě trošku shrnu. Kdo chce, může sjet rovnou níž na spoustu fotek :)

Trollí postavičky jsou z Aliexpressu, kde vyšly na 143,-. Byla to sada s šesti a půl trolly  :D  Poppy, Větvík, Dragy Diamant, Chluprt, Ždibka a Bobin s Dyndym - to je ta půlka :) Ve Sparkysu u nás ta stejná skupina vyšla na 599,- a v jiných hračkářstvích se to pohybovalo plus minus stejně. Vzhledem k tomu, že to měla být dekorace na dort, těžítko na balónek a Vája už do pusy nic nestrká a neolizuje, tak jsem to riskla. Vypadají autenticky, nijak nesmrdí a ani jim nepelichají vlasy :)

Dortík jsem si nechala udělat u jedné slečny od nás z vesnice. Byl s tvarohovou náplní a jahůdkama ze zahrádky. Pro mě hrozně pohodlné, jeli jsme pro něj tady za roh až uprostřed oslavy, protože na začátku Vája dostala ještě Minnie od tety a mojí babičky, tak aby toho nebylo naráz moc :) Chutnal moc dobře a vypadal božsky :)

Váji jsem ještě objednala na megabublina.cz tu velkou šňůrku na obří bubliny a speciální roztok. Mělo to opravdu velký úspěch, takže doporučuju zainvestovat a koupit s klidem i ten 5litrovej kanystr :) Budou se bavit opravdu všichni, věřte mi!

Balónky jsem letos řešila na poslední chvíli , protože jsem nestihla vyzvednout objednávku z balonky.cz (matka roku, že?) Byla jsem z toho docela ve stresu, protože bez balónků a velké čtyřky by to nebylo ono. Nakonec jsem "vygůglila" kamenný obchod Pro Party ve Futuru, kde vám koupené fóliové balonky a čísla hned nafouknou héliem. V obchodě je obrovskej výběr, na e-shopu ještě větší a v obchodě si to popřípadě můžete i vyzvednout, pokud to nepotřebujete hned jako já - mají tam otevřeno i o víkendu! :D

Vali si přála jídelní židličku pro panenky, od babičky s dědou dostala už dva měsíce dopředu třímetrovou trampolínu Marimex a jinak měla od nás dvě knížky. Disney Princess: A Magical Pop-Up World, kterou jsem poprvé uviděla u Terezky, která ji pořizovala nedávno Lolince a věděla jsem, že o ni nemůžu Váju připravit. A další tady na blogu už docela známou Medvěd Wrr: po přečtení zavřít!Byl to VIP box se spoustou samolepek, placek, vystřihovánkou, plakátem a hlavně knížkou s věnováním. Tričko s trollíkama jsem jí nechala ušít u RicPic a jak ho oblekla, už ho do konce oslavy nevyslekla :)

babička Poppy a v dáli děda Větvík

...na zdraví!Nakonec nám trošku zapršelo, ale holky to vyřešily elegantně po svém!

S narozeninovým tématem zase za rok. Už teď se těším na další téma :)
Jo a jenom poznámka redakce: Vája se narodila 25.6. a víte, co si od té doby dokážu bezpečně spočítat? Že přesně za půl roku (ok, minus 1 den) jsou Vánoce. Děsivý! :D

Tak ahoj


You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)