Maminka ČR 2017 - jako fakt?!

by - 15.8.17

Zdravím vás všechny, 

blog je v prázdninovém režimu a já od července bojuju s tím (no bojuju - párkrát jsem se nad tím zamyslela no), jestli mám tady na blogu zmiňovat vůbec tuhle naši utajenou akci. 

Ale je to o nás. Blog je taky o nás, tak vám to tady prásknu. 

Kdo sleduje stories na našem instagramu, asi jste si všimli, že jsme minulej měsíc byly někde u rybníka v chatce se super-retro jídelnou a super-retro koprovkou a výpečkama. Zúčastnily jsme se soustředění a přípravy na semifinále soutěže Maminka ČR v táborové osadě v Kamenici nad Lipou.

A jak to? Ne, opravdu nás nepřihlásila ani pyšná babička ani kamarádka z "erobiku". Fakt za to můžu já. Přihlásila jsem nás s Vájou nejspíš v mírném pomatení mysli asi někdy v zimě. Myslím si, že registrace neměla víc jak tři kroky (něco jako nahrej fotku, napiš jméno a odešli tuto přihlášku), protože kdybych musela vyvinout víc energie, nejspíš bych nás vůbec nepřihlásila nebo bych si to minimálně aspoň pamatovala! 


Jediný co vím, že jsem se kdysi jako malá (cca 12letá) dívala na Missis a když tam vítězka vyhrála žlutýho Haribo medvěda z plyše velkého jako její dcera, řekla jsem si, že bych ho taky jednou chtěla vyhrát. Teď už ale nevim jestli pro sebe nebo pro své dítě. Jsem ale přesvědčená o tom, že jsem si tehdy ani nepřipouštěla možnost, že bych nesoutěžila s holčičkou. Tak to na mě asi někde ve virtuálním světě vykouklo a...já měla náhle místo očí dva žlutý Haribo medvědy a už jsem nás vesele registrovala.

Kamenici jsem rozhodla na poslední chvíli, vůbec jsem nevěděla, co mám čekat a co tam budem dělat. A protože raději nečekám nic, abych mohla být jen příjemně překvapená, samozřejmě to klaplo i tady. Ale opravdu to tady bylo skvělý. Jako vážně. Dřevěnou chatičku stavěnou dávno před mým narozením dekorovaly pavučiny s velkýma pavoukama. Veeelká lekce sebekontroly pro mě. Kdo mě zná ví, jak moc velká byla. No tak přece nebudete ječet před 4letým dítětem "Fůůůůj pavouk, tady spát nebudu!" Když potom můžete spát tak leda v autě, abyste se vyhnuly opakované reklamaci. Super koprovka, retro jídelna, houska se solí a marmeládou na snídani. Boží. Mňam. Fakt. Celý dva dny jsme tvrdě pracovaly. Učily jsme se choreografii na nástup, děti se učily choreografii na nástup. Zkoušely jsme volný disciplíny. Učily jsme se chodit na podpatcích. Táborové osady většinou nedisponují přehlídkovým molem. Ano, naše osada patřila mezi právě tuto většinu. Náš tréninkový prostor pro podpatky byl něco mezi dobře zametenou takovou tou cestou "co se v žádným ročním období neudržuje" a hodně dobře zameteným antukovým kurtem. Měla jsem trošku strach. Nicméně po ujištění, že opravdu nechodím jako bažant, prchajíc přes cestu, když se blížíte autem, jsem pojala pocit, že takhle je to OKA a myslím, že to zvládnu.

V neděli, když pršelo (však proč taky ne,co?), jsme zvládli i focení, jedno ilustrační foto přikládám i zde. Nevím proč se tam obě tak tlemíme, ale řekla bych, že vyprávím Valince o bažantovi a ona se chystá ho chytit se suknicí v hrsti.
Pak jsem si nechala udělat tuhle krásnou anténu, HBO nám stále nejde, takže bude někde chyba.Poslední "ofiko" fotku vám sem nedám, kdo bude chtít, klikne sem a bude hledat nafrněnou tětu a její dítě, které se právě vrátily z brigády - úklidu kancelářských prostor. Nápověda MAJÍ ČÍSLO 5.

Vzhledem k tomu, že vrchol mého exhibicionismu jsou videa na instastories, kde mám jistotu, že po 24 hodinách zmizí, jsem se rozhodovala dost dlouho než jsem na svém soukromém FB sdílela soutěžní medailonek. Než jsem vůbec celou soutěž sdílela veřejně. I stalo se. Pustila jsem se do boje a když do pekla, tak na pořádným koni. No ne? :D

Poznaly jsme tam spoustu super ženských. Všechny jsme slepice, co vám budu povídat, bylo to tam občas jak v kurníku :D Fakt jsme místama brečely smíchy. Čtveřice dam Prokešových se do nás snažila za těch pár desítek hodin narvat, co nejvíc, abysme se nezostudily. A my v to budem doufat. Praktické info pro vás: všechny fotky jsou prokliknutelné, takže jestli vás zajímá víc, chcete mrknout i na ostatní maminky, podívat se i na nějaká videa ze soustředění všechno najdete na stránkách Maminka ČR 2017 nebo přímo na FB Maminka ČR.

Vypadá to všechno možná nedokonale. Ale všichni, co za tím stojí se snaží na maximum a že těch lidí za tím stojí opravdu jen pár a partneři jsou nedostatkový zboží. Proto třeba i ta grafická stránka věci, s kterou já vnitřně bojuju od začátku... Takže díky vám realizační týme a Victoria-Agency

My se těšíme na semi, hlavně kvůli volné disciplíně. Přípravy se objeví určitě na instagramu, ale až mi přijde kostým...Takže zatím je to zase tajný :)

Tak se mějteOficiální FOTOGRAFIE fotil pan Malík.

You May Also Like

1 komentů

  1. Jana Báňová číslo 1415. srpna 2017 7:09

    Napsáno s nadhledem, s vtipem, s optimismem. Přesně tak to bylo. Takhle jsme si to skutečně užili. Už se tešime na další setkání s vámi. Jste pohodové a to je fajn. ��

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)