Voňavé COCCOLINO + soutěž

by - 25.9.17


Zdravím všechny.

Asi jste si všimli, že Coccolino představilo nové koncentrované aviváže Intense a já vám s nimi v srpnu slíbila soutěž (edit: soutěž je ukončena). Mají na výběr 3 vůně Passion Fruit, Fresh Sky a Sunburst a lahve nebo spíš lahvičky mají 570ml. Podle množství prádla máte dávkovat opravdu jen 15ml nebo 32ml a jako odměrka vám naprosto nečekaně poslouží uzávěr lahve :) Přiznám se, že jsem ten neekologický barbarský typ, kterýho při oblíkání čistého oblečení musí pomalu štípat oči a proto dávám VŽDYcky aviváže víc než se má. Ale testla jsem pro vás i doporučené dávkování a voní to i tak, ne tak silně, ale tak jak asi má :D


SOUTĚŽ

Coccolino do soutěže tentokrát zapojilo jak vás, tak i nás blogerky. Fotograficky jsem pro vás s pomocí mého muže (chudák :)) ztvárnila aviváž s vůní Sunburst, která mi z "intensek" voní asi úplně nejvíc. A na vás teď je, abyste podle mojí fotky vůni Sunburst vlastními slovy originálně, vtipně, mile, jednoduše nějak zajímavě popsali.A dejte do toho minimálně tolik iniciativy, jako já :D Protože vymyslet si fotku se západem slunce na konci září, kdy je předpověď "zataženo" na příštích 14 dní, kdy má soutěž běžet, je fakt o nervy. No a pak taky ten Cocollino medvídek... Prostě nechtěl romanticky sedět u toho západu... Tak jsem ho  neromanticky svázala! Co jsem jako měla dělat?! (tady by se hodil ten opičí emoji smajlík se zakrytýma očima :))
Vaše "odpovědi" pište pod fotku na instagramu a nebo kdo nemá instagram, zařadíme do soutěže komentáře i tady pod článkem, z kterých potom vybereme 3 z vás, kterým pošleme balíčky Cocollino.
Prosím nepište i sem i na insta zároveň. Vyberte si jen jednu platformu. Děkuji :)

Soutěž trvá do 4.10. !

A tady už je soutěžní fotka, která vám má pomoct popsat vůni Coccolino Intense Sunburst:


Tak chytněte múzu a já vám budu držet palce.
Mějte se krásněYou May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)