Vali inspirace | podzim

by - 23.10.17


Tak...a je po babím létě, po Babišových volbách a já bych to tady chtěla občas provzdušnit a dát sem taky i nějaký odlehčenější článek, než plný informací, emocí, kecání, zamyšlení a filozofických okének...

Protože se poslední dobou snažím vychytat to moje focení a ráda bych taky dala nějaký téma neboli jak se říká "feed" i našemu instagramu, tak jsem dneska zkusila vyfotit jeden Valinčin "podzimní" outfit.


ŠATY S ANANASY

Šaty má Valinka z Proděti.cz je to česká značka oblečení pro děti do 5 let Garnamama. I když jsou ryze letní, já dávám punčocháče a tričko s dlouhým rukávem a užije si je kromě zimy kdykoliv. "Ananasový" už bohužel nemají, ale stejný střih jsou tyhle proužkovaný a navíc za pár korun, protože jsou přece letní, že jo? :)

Mají i krásný trika, jen je prosím vás nesušte v sušičce... Na štítku nekecají a fakt je to 100% bavlna, takže se vyhnete variantě "nechám to pro druhý dítě" :D Blbá já, no.HOLÍNKY/GUMCLE MELISSA


Malá slovní úloha: 
A:  Valinka má hodnou babičku
B:  Babička koupila Valince holínky.

Z uvedených vět vyplývá, že máme hodnou babičku a taky že tyto holínky Valince pořídila právě tahle babička. Neznamená to ovšem, že by to nebyla hodná babička, kdyby Váji nepořídila holínky... Já si výrokovou logiku už pamatuju jen tak v mlze, ale takhle nějak to je, ne? Prostě u nás platí A i když neplatí B. 
Jen uvádím věci na pravou míru. Přece nebudu přisuzovat takovejhle stylovej kousek ve Vájině botníku sobě, když s tím nemám pranic společnýho. Ale věřte, že jsem nad nima poskakovala spíš já a ne Vája :)

Melissky jsou nádherný voňavý gumový botičky a v čísle menším než 30 jsou prostě roztomilý jako prase! Co ale nedávám, tak tu jejich "téměř lidovou cenu". Nejsem žádnej minimalista ani šetřílek, ale za ten ranec by měly být milé Melissky aspoň na elektrický pohon. No prostě...na výlet do hor nebo na hodinovou procházku spíš nejsou (a to nejsem ani žádný "barefootista" nebo jak). Ale taková kočárková promenáda v OC Olympia (dosaďte si jakýkoliv jiný reprezentativní obchoďák), to je ovšem jiná :)


OVERSIZE ŠÁTEK


No a završíme to šátkem, tenhle je pro změnu sice zase můj, ale Vali si ho asi tak před měsícem adoptovala. Líbí se jí ty bambulky a barevnosti. A je praktickej. Když jí to ovážu kolem krku, tak je přikytá v podstatě až do pasu :)

Jinak holčičkovský máme už z dřívějška z HM a z Reservedu. I když v tuto chvíli jsou tam pro děti spíš už teplejší tunely. 

Tak ať je vám teplo! :)You May Also Like

2 komentů

  1. Šaty vypadají moc hezky. Když bych měla dceru, určitě bych jí takové chtěla taky koupit. Mám ale syna a na podzim jsem mu koupila tuto mikinu: https://www.happymum.cz/0,38,rrkb034-detska-mikina-baby-vichy-sweatshirt.html mikina vypadá opravdu moc hezky a synovi se líbí.

    OdpovědětVymazat
  2. Šaty vypadají krásně. Taky dceři kupuji různé šatičky . Na léto je to ideální, protože nic jiného pak mít nemusí a ona je hlavně nosí ráda. Je z ní velká parádnice a vždy si vybírá, jaké šaty si zrovna vezme na sebe.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)