Onclé | mažeme se

by - 9.11.17Ahoj , dneska vám chci představit relativně novou ČESKOU kosmetickou značku ONCLÉ. Nevím, jestli jste o ní už slyšeli, já ji dávala na stories před dovčou, když nám přišla a od té doby se snažím zjistit, jestli mi pomůže v tom na co je určená. Ale pěkně popořadě.


ONCLÉ je PŘÍRODNÍ ČESKÁ kosmetika, která má dvě ucelené řady a to jednu pro mámy a jednu pro miminka. 
  • čistící ubrousky, které jsou ze 100% bavlny, obsahují 98% přírodních složek a jsou bez obsahu alkoholu
  • mycí mléko na tělo i vlásky s BIO šípkovým olejem
  • tělový i pleťový balzám s BIO šípkovým olejem
  • tělový olej po koupeli s BIO šípkovým olejem
  • čistící a ochranný olej na zadeček s BIO šípkovým olejem
Přípravky pro miminka mimo BIO šípkový olej obsahují taky oleje bavlníkový, mandlový, broskvový, meruňkový,... no prostě až 100% přírodních složek. Mimo jiné taky squalan. Nikdy dřív jsem o něm neslyšela, ale když jsem "gůglila", tak je to opravdu dost zázrak a od té doby teď na mě vyskakuje dost často :) Velmi podobný kožnímu mazu, zanechá na pokožce ochranný film, který dokonce dokáže navázat těžké kovy, toxiny a udržuje v pokožce vlkhost a její přirozené pH. Pokožka je díky němu krásně heboučká. Vali měla za úkol otestovat tuhle "růžovou lahvičku" prémiový tělový i pleťový balzám. Je v lahvičce s pumpičkou a při mazání musíte vyvinou trošku víc síly. Je hustší než mléko, ale ne zase tak jako krém, něco mezi :) 
Valinka má pořád ještě takovou tu miminkovskou jemnou kůži, která ale nemá sklony ani k vysušování ani k podráždění. Díky za to, ale jako testovací "materiál" nic moc :) Protože ono není moc co zlepšovat... Po namazání byla celá takový jemňoučká a voňavoučká... A ta vůně? Je božská.
Málem jsem v tom opojení zapomněla, že místo voňavého růžového miminka na mě dělá dlouhej nos voňavá 4letá puberťačka :)


cena: 299,-/200ml


Čistící olejíček v kombinaci s ubrouskama je zase super náhrada klasických "vlhčeňáků". Ale nezkoušely jsme :) Jen ho zmiňuju, protože když byla Vali mimino, chvíli jsem používala emulzi ve spreji v kombinaci s látkovýma ubrouskama a byla to mnohem přirozenější varianta, tak proto připomínám, že má i Onclé :)


cena: 299,- + 99,-Ubrousky máme doma zelené - "ty se s squalanem". Je to sice už dávno, ale když už jsme používaly vlhčené ubrousky, vždycky jsem nesnášela, když nechávaly mokrou stopu a nebo byly vyschlé, tyhle mám otevřené už asi 14 dní, protože je často nepoužíváme a ani jeden z popsaných problémů se u nich neobjevil :) Neštípou, jsou jemné ze 100% bavlny, bez alkoholu a jsou napuštěny tělovým mlékem s téměř 100% přírodních složek.
U těch ubrousků je Vája zase naopak dobrej testovací "materiál", protože tam dole totiž pozná opravdu každé blbé mýdlo, co dráždí. U ubrousků - které jsem neoplachovala po použití - nic takového nenastalo. Squalan vytvoří na pokožce takový hladký film a tak ji chrání a vyživuje. Super.


cena: 99,- /54ks

__________________________________________

Celkově Onclé kosmetiku pro děti chválím. Je dobře , že se vracíme k přírodním složkám v kosmetice i tady u nás v Česku. Tady se totiž i vyrábí :) Jemně voní a i tím mi evokuje péči, která se pokožce dostává. Nedráždí, kůžička je jemná a taková "vlhká". 
___________________________________________
Co se týká řady Onclé pro mámy... Já se teď mažu luxusním tělovým balzámem s kmenovýma buňkama. Vzhledem k tomu, že jsem lempl a ne úplně mazací typ, tak jsem to doteď docela flákala. Ale proto, že bych ráda zjistila, jestli fakt něco funguje na mou všudypřítomnou celulitidu, ale za to na moje jen 3 strie, tak se teď snažím mazat každej den 2x a brzo vás o tom zpravím v dalším článku, kterej bude asi čistě jenom pro "velký" :)

Zatím mám pozitivní pocit. Kůže je po namazání dost jemná a taková napitá a  nacucaná správnýma věcma. Mám po tom dobrej pocit. No ale to po tabulce čokolády taky a celulitidy mě nezbaví, tak si počkejte na verdikt v příštím článku, jsem sama zvědavá :)


You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)