ROZDÁVÁME VSTUPENKY | Konference DĚTI AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ a film MEDZI NAMI

by - 28.4.18


EDIT: KONFERENCE JE PŘESUNUTA NA PODZIM, kvůli malému zájmu (nejspíš prodloužený víkend a pěkné počasí. Článek nechávám a na podzim vás budu informovat. Děkuji :)
_________________________________________________________Moc vás všechny zdravím,

jsem moc ráda, že jsem pro vás dostala vstupenky na tuhle, řekla bych, že v Brně dost jedinečnou baby-friendly konferenci s mezinárodní účastí. Majka Staňková je žena, u které jsem přesně před 5 lety nastoupila na předporodní osmitýdenní kurz. V té době rozjížděla e-shop a kurzy pro těhotné a maminky. No a od té doby je o ní a jejích projektech každým dnem víc a víc slyšet a daleko přesahují jen prostory na Hybešce, kde Majka centrum sídlí :)

A je to super!Den Těhotenství je 7.5. a oficiálně se slaví od roku 2014 a byl založen v Brně právě díky rodině Staňkovic :) Letos se uskuteční v parku u OC Olympia a bude to teda  v e l k ý - mrkněte sem, prostě wow!
Ale na co vás zvu především a o co budem  s o u t ě ž i t ?

Předskokanem tohoto dne je konference s názvem DĚTI AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ. Probíhá celý pátek 4.května v Sále Břetislava Bakaly v Brně, je totálně baby-friendly (hrací kout, přebalováky, místo na kojení) a můžete se setkat s přednáškami rodičů, odborníků, ale i rodičů odborníků.

PÁR TOPOVEK Z MÉHO POHLEDU:

  • jeden z nejuznávanějších specialistů na výchovu dětí do 6 let u nás Marek Herman (Najdi si svého marťana...) a bude mluvit o tom, o čem i já přemýšlím poslední dobou téměř pořád... O tom jak o sobě mámy pochybují, jestli dělají pro své děti to nejlepší a nabídne vhled dětí směrem k nám.
  • bude se mluvit o porodních domech, ať už z pohledu právničky Ligy lidských práv u nás v Česku, tak z pohledu německé porodní asistentky, která zajišťuje porody doma nebo právě v porodním domě ve Stuttgartu
  • dozvíme se víc o laskavém císařském řezu
  • a další a další...

Program je nabitý a hosté jsou skvělí. Vstupenka bude stát ještě dva dny 290,- (do 30.4.) a potom už je za 590,- a navíc na místě nebude k dostání. Prodává se pouze v předprodeji, tak si pospěště...

______________________________________________

a nebooo

mi do komentářů napište, proč byste se chtěli na konferenci podívat a já VE STŘEDU 2.5. vyberu jednu/jednoho z vás,
který dostane možnost být na této konferenci ještě s někým koho si sám vybere :)

takže dva lístky pro vás
a bez dalších podmínek :)
Chci udělat radost těm, kteří by se tam rádi podívali.

a protože mám 2.5. narozeniny a bude mi už fakt jako hodně, tak vás zvu ještě do "kina"
vyberu ještě jeden komentář, který dostane
2 vstupenky na kontroverzní film MEDZI NAMI, který je z prostředí bratislavské porodnice a byla snaha zastavit jeho zvěřejnění a šíření. Nepovedlo se a tento film s dokumentárními prvky vám 3.5. v 18:00 představí přímo jeho autorka Zuzana Límová.


______________________________________________

 Tak se těším na komentáře a držím pěsti

You May Also Like

1 komentů

  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

    OdpovědětVymazat

Za všechny komentáře moc děkujeme :)