BEJBY NA KÁVĚ V OBCHODĚ | Brno - FunBaby

by - 23.1.17


Trošku jsem musela pozměnit název tohohle pokračovacího článku, protože jsem nevěděla, jestli naši návštěvu ve FunBaby v Modřicích mám nazvat jako, že jsme byly na kafe nebo v obchodě :)


FunBaby je obrovská kamenná prodejna s dětským zbožím, píšou 600m2 prodejní plochy. Kdybych byla znovu těhotná, určitě bych šla první sem. Všechno pohromadě na jednom místě a obrovský výběr. Od těhotenskýho prádla, kojících polštářů přes odsávačky, monitory dechu, chůvičky, zavinovačky, látkovky až po autosedačky, kočárky, hračky a mnoho dalšího. Tady toho pohromadě najdete fakt hromadu. Nadšená jsem z jejich "showroomů" (jestli se to tak dá nazvat) některých značek kočárků. Co jsem stihla postřehnout tak Stokke, Neonato, Britax a další tam měli svůj koutek. A srdcovka pro mě Bugaboo, takže jsem konečně na vlastní oči viděla limitku  Donkey Weekender (na úvodní fotce) nebo Cameleona Elements :) Třeba kočárek Neonato, kdybych si je chtěla prohlídnout a znát nějaký jeho vlastnosti vůbec bych nevěděla, kam se jít na něho naživo podívat. Kromě teda Olympie :D Když se tam zaměříte na kočárky, tak Olympie je celkem taky pěknej "šou-rům" :)


Ale zase vám tady asi neporadí... Ve FunBaby mají profíky v personálu, zakládají si na tom, protože všichni moc dobře víme, že když vybíráme kočárek nebo autosedačku, tak je to mnohdy náročnější než s výběrem auta :)


Každopádně jsme tady byly s Vájou omrknout jejich novou kavárnu. Taková "chillout" zóna nejen pro zákazníky, kteří se potřebují poradit, rozmyslet se , odpočinout,... a můžou s sebou mít samozřejmě i děti. V kavárně je malý dětský koutek s hračkama, stolečkem na kreslení a obrovskou televizí. Ta nám mimo jiné úplně stačila :) Měli tam zapnutý JimJam. Vája měla Babyccino. Kafíčko pro děti. Našlehaný mlíko s čokoládovou polevou. Dali jsme si dortík a chvilku poseděly. Váju mimo JimJamu asi nejvíc zaujal houpací "junykorn" neboli jednorožec :) Víceméně všechny hračky, které byly k dispozici na hraní, jsou k zakoupení přímo na prodejně. 


Babyccino vpravo na bílém stolečku.

Stoleček s omalovánkama.

krásné křesílko slon od firmy ZOPA, ještě mají lva :)

Takže tip na obrovskou příjemnou prodejnu s dětským zbožím a s malou kavárničkou. Jen tak kolem asi nepůjdete, pokud nejste z Modřic, ale jestli budete vybírat něco pro děti, určitě doporučuju si udělat čas a užít si nákupy nebo jen "kukánek" i s kafem :)You May Also Like

0 komentů

Za všechny komentáře moc děkujeme :)